Preco ste skoro kazdy den na fore?

jahodka123

No, tak nejako. Vlečie sa vlečie a zrazu ujdú tri hodiny ani nevieš ako. Síce to sú strašné stresy a nervy, keď je toho veľa alebo sú nejaké problémy, ale aspoň mi ubehne čas, čo je zase fajn :) Najhoršie je to, že sa odtialto neviem odlepiť a už by fakt trebalo zmeniť miesto.. Už mi to tu lezie na mozog, už sa aj s kolegovcami žerieme atď.. Síce nikdy nič vážne, ale už nie sme takí kolektív ako kedysi. Každý tu na každého kydá, tí najlepší už poodchádzali a jedno s druhým. Ach, len keby bolo kam ísť :(

lost

wow, tak to mas super :) sikovna :)
narazova praca > tam cloveku aspon plynie cas rychlejsie, niekedy :D a potom nuda nuda nuda :D

jahodka123

a ešte musím podotknúť, že som dostala prvý krát nejakú odmenu, odkedy tu robím, a to už je nejaký ten rôčik ! teda ked nerátam vianočné odmeny. tie som dostala len raz /chvílku po nastúpení do firmy/, lebo potom sa ich "zavedenie" zrušilo :DD

jahodka123

Ja nie som úradník, ani žiadna takáto podobná kancelárska krysa :) Mne skrátka robota chodí v rovnakých časových intervaloch a nárazovo. TEDA - pokiaľ sa nevyskytne nečakaný problém, čo je u mňa v robote na dennom poriadku :D Ale je to aj o mojej šikovnosti. Dokážem písať a telefonovať naraz a riešiť 180 vecí súčasne, tak asi tak :D Vždy odchádzam z roboty s tým, že mám všetko vybavené a veľakrát aj s robotou navyše a s nadčasom. Čo vlastne nemám ani nijako ohodnotené, ale čo už... Za minulý mesiac som dostala 50 é odmenu, že za šikovnosť. To aby mi zalepili hubu :D