Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zdvojené videnie

Príspevok v téme: zdvojené videnie
Zumi

Prosim o radu..... mam problem s ocami, nedokazem zaostrit. Nieco ako zdvojene videnie, ale neda sa povedat ze by som videla dva predmety ostro vedla seba. Viem rozoznat, co sa tam nachadza, vidim to, ale nie detailne - ostro. Pri soferovani mi to nevadi lebo predmety su akoby v pohybe, ale ked mam pozerat na nieco-niekoho pred sebou, uz mi to robi problem. Zacalo sa to min. rok cez leto. Zo zaciatku to bol skor obcasny jav ale v sucasnosti stav pretrvava stale. Bola som pred rokov na neurologii, ct, magnetickej rez.. Mam poruchu stitnej zlazy-znizenu funkciu a vytvaraju sa mi protilatky udajne v hypofize, moc tomu nerozumiem. Uzivam eutirox 100. Na magnetickej rezonancii mi zistili nespecifikovane 3mm lozisko. Dost ma to trapi kedze neviem stale co sa vlastne deje. Mam aj okuliare ale moja ocna povedala ze u nej problem nie je. Dakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zdvojené videnie - Fórum - ZDRAVIE.sk