Rozchod?..alebo?...

Príspevok v téme: Rozchod?..alebo?...
veronika42

Mam priatela, s ktorym som uz 4 roky. Nas vztah presiel vsetkym moznym aj rozchodom. Ako sme sa opatovne dali dokopy, uvedomila som si ako ho velmi milujem, ked som ho stratila, pocitila som velku bolest. Aj on mi stale tvrdi, ze ma miluje a zalezi mu na mne ale tak preco mam potrebu spoznavat aj ine? Bola som cez vikend v zahranici, viedol konverzaciu s inou ci nejde na kavicku, ze sa nudi, uplne neznama baba, ktora neni moja kamaratka, spoznal ju na nejakej akcii. Tuzim po ozajstnej laske, nie po klamstvach, tuzim po tom, ked mi niekto hovori, ze ma miluje, ze je to aj pravda a nie iba slova... Preco pred rozchodom bol ten milujuci, mal oci len pre mna, preco je to tak, ked su si muzi isti, ze zena miluje, totalne sa zmeni ich pohlad na vztah, neviem co mam robit, nechcem byt v takomto vztahu, kazda zena tuzi po tom aby bola pre svojho priatela len ta jedina...Ja som si ista, ze chcem byt iba s nim, bohuzial, mne sa zda, ze on je ten este nevybureny chlapecek, a ja s takymto nemozem chodit....poradte mi please

karma

ahoj Veronika

tiez viem o com vravis zazivam nieco podobne akurat mi sme v tej faze pred rozchodom kde on je ten komu je to zda sa jedno ze sme mali plany a podobne vies pocas celeho nasho vztahu si moj este stale priatel vypisoval nechutne veci v kamaratkami ale aj neznamimi babami na pokeci nerozumiem preco to robi vies myslela som si ze mu pri mne nic nechyba a zrazu sa dozviem ake veci robi za mojim chrbtom a az mi je zle z toho no co je horsie este stale sme spolu a ja ho stale napriek tomu vsetkemu nechcem nechat

viem velmi dobre ze je to chyba ale ked si uvedomim ze by si hned po nasom rozchode nasiel nejaku inu a bol by s nou stastny ide ma roztrahat lebo ja sa trapim ako to s nami vyzera a niekde v kutiku srdca tuzim aby si uvedomil ako ma rani a zmenil sa aby to chcel urovnat a aby chcel byt so mnou no bohuzial neviem ci to chce

tiez si myslim ze je este nevybureny a nerozumiem preco to tak u chlapov funguje ze ked maju dievca ktore ich uprimne miluje vobec si ju nevazia a ublizuju jej kto na to pride a vysvetli mi kde robime chybu tomu budem mooooooooooooc povdacna

kejky693

Ja som za, chalan by mal za kazdu cenu bojovat o dievca a udrziavat si lasku vo vztahu a nespoliehat sa na to ze ked uz ta ma celu tak bude skusat nieco nove.

Weva

Ahoj Veronika - no asi si si sama odpovedala - ze zrejme este nie je vybureny... Ja si nemyslim, ze pri chlapovi, ktory vie co chce dojde k takej zmene ako pises - ze som si nou isty a miluje ma, tak si robim co chcem...

Vztah sa rozvija dalej, po zoznameni a uziti si spolocneho volneho casu by to malo ist dalej a prist tuzba po spolocnom zivote, po nejakom spolocnom byvani, neskor mozno po detoch, rodine - a tak ma clovek vzdy dalsi spolocny ciel..

Ak namotava nejaku babu na kavicku, tak asi sa nudi nielen v tom momente ale celkovo. Nespolahla by som sa, ze by ak by slecna mala zaujem zostalo len pri kavicke :(