Holiť alebo neholiť?

Príspevok v téme: Holiť alebo neholiť?
elu_sh

mám 13 rokov a problém s chĺpkami na nohách. Som tmavovláska, čiže aj chĺpky mám tmavšie, ale moja mama mi nechce dovoliť aby som sa ich zbavila. je pravda, že potom narastú tmavšie a hrubšie? Toho sa bojím najviac, pretože ak začnem, už to budem musieť robiť stále. A najhoršie je, že chĺpky mám aj na stehnách. Čo s tým?? prosím vás o rady. ďakujem.

janaaaaas

depilacny krems korienkami chlpovnic nerobi. on en odstrani tu cast chlpu co trci nad kozou cize je to to iiste co ziletka
ak mas tmavsie chlpy tak si ich skus odfarbit, budu svetle a nebude ich tak vidno, nemusis ani holit. ja si na stehnach odfarbujem a len na predkoleni holim. aj ruky si sem tam odfarbim

žažiká

skus najprv depilacny krem a az neskor ziletku uvidis ci ti ten krem vezme dobre chlpky ked nie tak ohol. mama sa mozno boji ze sa porezes na krem hadam nepovie nic :-) moja mama sa bala ze sa porezem ona do dnes pouziva tie kremy...mne ale chlpky dobre neberu asi mam tuhe korienky :D a ani mi zase dvakrat nevonaju...

laney

ja mám s týmto tiež problém ... začala som sa holiť od kolien dolu už v 10 rokoch... aj ja som tmavovláska a vidno mi chĺpky aj na stehnách... a však doteraz som sa neodvážila sa oholiť aj tam, kvôli rečiam mojej mami že to bude hrozné... teraz mám 14 a už ma to nebaví ... ale nejdem sa trápiť a hanbiť ďalej ... nechcem byť chlpatá ako grizly :D

xy:)

od kolena dole holit, stehna neholit - tam ti chlpky zblednu na slnku, okrem toho nie su take vyrazne ako v predkoleni

sewie

RNG-velmi mudro, "velmi mudro":D som zvedava kolko by sme mali napadnikov keby sme chodili zarastene ako orangutany:D navyse ani mne samej sa to nepaci

elu_sh, ja som si prvy raz oholila nohy v 14tich , takze ak ta to stve-kasli na to a konaj! neni na tom nic zle-nie su to drogy pre boha:) ...hrubsie chlpky su mytus-vevericka ma pravdu:) je to len dojem....ak sa citis kvoli tomu zle-radsej si ich ohol!:)

Deee

Rng my proti prírode nebojujeme, dnes je však bohužiaľ taká doba... Človek sa necíti dobre ak má nohy ako orangutan...v poslednom roku som si vsimla, že si začínajú ženy aj muži holit ruky, tak tam som sa ešte nedostala, ale asi je to len otázka času...kiezby sa uz žien tolerovali chlpky všade, kde len sú, koľko času peňazí a nervov by nám to usetrilo, muž stačí ak je krajší od certa a je to v pohode...

blondula

nooo....tak ja mam 31 rokov a ked ja som bola pubertacka,mama mi akurat zakazovala sa malovat ale ze neholit sa ?? .... to sa jej ani pytat nemusis,jednoducho si to ohol :D

vevericka

rng nestras ludi(uz zasa) ak si to natre niecim antimikrobialnym,,pre mna za mna aj tvojim superextra pripravkami..nic sa jej nestane..koza ma uzasnu schopnost regenercie, tie tvoje mikroranky existuju par minut..