Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trenčín

philips

Uzatváram, ďalší sa už zapojiť nemusíte. Anketa prebiehala aj na FB.
Výsledky:
Pozitívne: 3
Negatívne: 70

katka29

Ja si myslím, že TN je ideálne miesto na bývanie z viacerých hľadísk: nie je to veľkomesto, ale absolútne nemáte pocit že žijete v nejakom zapadákove... je tu neskutočne veľa krásnych miest, ako časť Ostrov, Zamarovce, Kubrá atĎ. S tou dopravou je to naozaj o kus horšie, najmä v posledných rokoch je omnoho viac dopr. zápch, a parkovanie v centre ani nehovorím. Čo sa týka nakupovania, hobby, športu, oddychu a škôl, tak tu je celkom dobrý výber. Takže celkovo by som to zhrnula ako také maličké veľkomesto, kde sa človek nikdy nestratí, no nikdy nemá pocit ako škrečok v klietke :D
takže tak

philips

Súvisí, majú tam byť aj názory obyvateľov. :-D Ďakujem za názor, a prosím aj ďalších, aby sa pridali.

Niveleta

no, na prvý pohľad je trencin ovsem krasne mesto. Z geografickeho hladiska ma aj super polohu, hned na skok su Sulovske skaly, Biele Karpaty, Inovec, Beckov, Morava, lesopark Brezina, uz zdialky je hrad krasny takze nech clovek prichadza z Blavy alebo z opacnej strany od Ziliny tak ho ten hrad vita. A velke plus, na hlavnom namesti ked stojite tak ten hrad je tesne nad nim, prejde sa iba takou historickou ulickou hore kopcom, okolo Katovho domu a ste tam. Vzdy sa smejem na cudzincoch ked maju tie oci vyvalene a uzasnuti su ale zas pravom:) aj ja som stale a to tu zijem 20 rokov. aj pristup je resp. dialnica, cesty, sice doprava v meste je katastrofalna ale polohu ma TN velmi dobru. ale zit sa tu nezije dobre. draho a temer ziadna kultura. krajske mesto ale bez divadla. aj celkovo tu sa malo deje. ale na sport ujde. neviem ci to suvisi zrovna so zemepisom.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trenčín - Fórum - ZDRAVIE.sk