nemozne holenie

Príspevok v téme: nemozne holenie
anicka17

prosim, poradte mi, ja uz neviem co robit. ked si nohy epilujem, tak mi chlpy zarastaju a celkovo to ani poriadne nejde, ked si holim ziletkou, tiez zarastaju a este sa aj zapaluju a ked el. strojcekom, tak par dni v pohode a tak na treti, stvrty sa zacnu zapalovat ale strasne, ten pupak tam mam aj dva tri tyzdne a po tom ostane flak...uz som zufala, dakujem za akekolvek rady.

jajka001

ja som k depilacnemu strojceku dostala taku vec, je to nieco ako taky jemnejsi smirgeľ, a je to na to, aby korienky nezarastali. nepouzivam to lebo ja ten problem nemam. ale som si ista ze to predavaju v drogeriach aj samostatne.

lochness

tak potom uz neviem, jedine po holeni natriet niecim, ako spominany detsky olejcek (ja som si davala tie johnsons baby) a teraz sa natieram alverde mliekom s jazminom a bielym cajom na suchu pokozku, tiez to celkom dobre upokojuje a hydratuje

anicka17

ba,skusala som aj voskove pasiky, to zarastalo potom a veet depilacny krem aj z toho sa mi zapalovalo....ja to kaslem, ostanem chlpata

lochness

presne to sa deje aj mne - uz mam pocit, ze mam pokozku na nohach citlivu na mechanicke holenie (ziletka, strojcek) a chemicke jej nevadi - ked pouzivam depilacny krem (balea za 2ecka) ktory sa zotiera spachtlickou, tak po nom sa mi nic nezapaluje ani nesvrbi... ak si to este neskusila, skus, mozno to pomoze, ak nie tak neviem...