Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hlieny

Príspevok v téme: Hlieny
Natttt

chcela by som sa poradit s niekym..uz asi tak 4 roky mam chronicku nadchu nepomaha nic ani na alergu nezistili nic ani lieky nezabrali...pred pol rokom mi zistili aj obštrukciu v malých dýchacích cestách a akútny zápal priedušiek... netušim čo to je ani čo mi hrozi...ale odvtedy mi hlieny a hnis vyteka odkial može z nosa hlieny vykaslievam ale obrovske navyse hnis mi dost casto vyteka aj ocami.. no a to je vraj simulovanie... tak odvtedy k doktorom nechodim ..ale zhorsuje sa to stale brutalne kaslem a tazko sa mi dycha.. viete niekto nieco poradit? okrem toho ze mam ist k lekarovi?

lucia816

dobry den.chcem sa spytat na mojho syna.ma 10 rokov.uz od narodenia ma hlieny v nose.casto byva chory.smrka stale cely rok.v kuse.cez den aj 50x.hlieny su zlte az zelene dost lepive.uz aj slabo pocuje.a hlien mu vytekal aj z uši.robili mu čistenie celych prinosnych dutin.slabo sa mu dycha.co mame robit?ako mu mam odstranit tento problem?prosim poradte mi,lebo som uz zufala.dakujem...

RNG

Roztok citricidalu/GSE do nosa, oci a aj pit, plus brat oreganovy olej s garantovanym obsahom carvacrolu(napr vyrobok firmy NOW v enterickych kapsuliach), tak aby si dostal aspon 3x100 mg carvacrolu.
Mas nakazu a to poriadnu v prinosnych dutinach, odkial sa ti dostava na mandle, do priedusiek a do pluc.Pripadne aj do vnutorneho ucha, co je poriadna patalia, lebo to ovplyvni rovnovahu a sposobi tinitus=zvonenie v usiach.

Na to ti nestaci len prestat pit mlieko, zialbohu.Tu nakazu MUSIS vynicit.Inac ti to znici aj pluca okrem ineho.

A nezabudni brat to zakladne, co radim kazdemu:selen, zinok, jopd, vitaminy C E a D-3 a samozrejme probiotika.

talentmania

Vymen si lekara ak ti povedal ze len to hras tak musi vidiet ci mas hlieny alebo nie but mas tu alergiu alebo mozes mat aj streptokoka a to nieje sranda ak aj kasles moze ti to prejst az do astmy.Inak na odhlienenie je Ambrobene dostat ho aj bez receptu a to ze mas stale plny nos tak to nebude len tym ze si nachladnuta mozem mat aj mandle zvacsene....zmen lekara nak ti urobia este raz vsetky testy vyter a tak dalej...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hlieny - Fórum - ZDRAVIE.sk