Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

používateľky epilátoru

tamara009

Ja som na tom tak isto ako blondula, mam sice epilator, ale pouzivam ziletky. Lebo ma po epilovani strasne svrbeli nohy a zarastali mi chlpky pod kozu. A tiez mi to dost dlho trvalo, neviem presne cas, ale dlho :) myslim, ze mi to aj odstranilo takmer vsetky chlpky, ale musela som to viackrat prechadzat.

blondula

aj ja mam jeden epilator a pouzivam znova ziletky :DDD clovek sa s tym preondi pol dna a vysledok ?? ... nijaky !! :DDD ziletkou obeham cele nohy za 5 minut a mam pokoj .... :DDD

lochness

ja mam modry Braun 2170 Silk-epil EverSoft deluxe, je to uz tusim trosku starsia masinka... aj mne to dlho trva, jedna noha aj 20 minut, neoholi to do hladka, niektore male chlpky neodstrani a niektore len odtrhne nad povrchom a tak ostavaju 'draplave' nohy, aj ked na pohlad su oholene... efekt sice vydrzi nejaky tyzden aspon u mna, ale potom mi zarastaju chlpky napriek peelingom a uz ma to nebavi, tak som sa vratila k depilacnym kremom, to sice vydrzi len par dni, ale aspon mam chvilku pocit hladkych noh a nerobia sa mi bodky a vyrazky

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

používateľky epilátoru - Fórum - ZDRAVIE.sk