zeleny Pantene !

Príspevok v téme: zeleny Pantene !
blondula

caute baby !! ....pocujte,kde tu na Slovaci sa da kupit zeleny balzam na vlasy od Pantene ?? a aj ten kremik ?? uz vyse 10 rokov pouzivam tuto znacku na vlasy a som velmi spokojna.ine znacky mi nesadnu :-( a tento zeleny bol najlepsi,len nikde ho nedostanem kupit :-(((( ked som mala kratsie vlasy,pouzivala som fialovy-volume,ale vlasky mam uz po zadok a po tom zelenom som ich mala krasne rovne a super sa cesali :-(

blondula

aj ja si myslim ze urcite to neni zo samponu,ale tak na tomto je napisane po nemecky ze "seidig-glatt" .... a uz sa mi veze navsteva a akurat som dovolala,ze nech mi ho tam kupia :DDD takze vlasy mam umyte,ale este raz si umyjem a necham balzam posobit aj pol hodinu :DDD

blondula

jankaaaaaaaa..... ale u nas v Topolcanoch ani v Kauflande som nevidela :-((( a ja pouzivam cisto len balzam a niekedy ten kremik,sampon vylucne len zihlavovy alebo brezovy :DDD mozno preto mi vlasy nepadaju :DDD

araz

blondula
aj som používala tento zelený aj šampon aj balzám,jediný po ktorom som mala dobré vlasy,ale tiež ho neviem zohnať

blondula

luckaaaa..... nie tento fusion,to su uz zase hovadiny.normalny klasicky zeleny,efekt hladkych vlasov.kedysi som ho kupovala aj tu na slovensku,ale teraz ho nikde nemaju.ale sak pojdem do Widne,tam si kupim...

luckaaaaaaaa

ja používam zelený pantene - novinku Nature fusion. Neviem, či myslíš tento, ale kupujem ho v 101, majú ho v podstate všade, aj v Bille a Tescu