Problem s predkozkou

Príspevok v téme: Problem s predkozkou
Spevo

zdravim, mam 20 rokov a vcera som bol s holkou, isiel som anto prvy krat, k samotnemu aktu nedoslo, pretoze uz niekedy pocas predohry sa mi predkozka stiahla pod zalud a neisla naspat, uskrtilo sa to, zalud zcervenel napuchiool, bolelo to a erekcia nehorzila, a to ze sa baba snazila.. hanbim sa prznat, ze som si myslel ze je normalne ked nedam predkozku uplne dole, myslel so ze sa to "da do poriadku" pri prvom akte,, isiel som na pohotovost, odtial ma poslali do tt a tam mi to na prime dal doktor naspat, bolelo to jak cert, ale je to v pohode,, ide o to, ze opat ked skusim, nejde uplne dole (aj ked uz viac) a pri dalsej prilezitosti (dnes, myslela si ze sa mi len nechce posatvit..) sa to stane zas,,mam si to trenovat, davat dole a naspat? samozrejme ze pojdem k urologovi cez tyzden, ale prilezitost mam len dnes hh, a tak celkovo poradit som chcel ohladom tohoto celeho,, som neskutocny smoliar, aj ked uz mozem, tak nemozem.. vopred dik

GA

Cawko napíš mi na mail a ja ti pošlem návod ako roztiahnuť tú predkožku bez akejkoľvek bolesti ... dusak.jaroslav@gmail.com