Zase bulimia? hlupost ludi...

Príspevok v téme: Zase bulimia? hlupost ludi...
Scotch

ja neviem, stale viac sem pisu pubertacke dievcata vo veku 12-17 rokov, ze ci mozu mat bulimiu, ked si vyvolavaju trikrat denne zvracanie, ale neprejdaju sa..
a mna to totalne vytaca! mozno ma odsudite, ze je to psychicka porucha, ze aka som hnusna.. ale ja si myslim, ze u vacsiny tychto pubertacok je to len ich vlastna hlupost.. chce to schudnut, tak nezere a vracia, lebo sa tomu tazi spravit rychlejsi pohyb a zabehat si.. chcu vyskusat, ake to je mat bulimiu.. rozpravaju, ze nechcu mat bulimiu, ale je to pre nich vzrusujuca predstava a chcu ju vyskusat.. je to chore.. takyto s prepacenim debilni ludia maju byt akoze nasa ,,buducnost"... no dovi.. vdaka takymto sa zachvilu znizi priemerny vek umrtnosti na 35 rokov...pretoze s tym zacnu zo zvedavosti a skoncia s psychickou poruchou, v dosledku nedostatku zivin, vitaminov... dnesne pubertiacky akoby ani nemali vlastny rozum.. (ako cest vynimkam, aby som niekoho neurazila).. je to sproste, ma to prevrateny rebricek hodnot a nevazi si to ani svoje zdravie a zivot, ze maju rodicov, kamaratov...
ach no vedela by som sa tu rozculovat...ale toto nikdy asi nepochopim, ako moze byt niekto tak sprosty.. sorry baby..

tak..pustite sa do mna! :)

Scotch

jasne ze si to mozem vziat von, ale to sa nic nenaucim, obzerala by som sa po vtacikoch, chrobacikoch v trave, zavrela oci, a pocuvala....no asi kosacku od susedov... ale vonku by ma vsetko rozptylovalo :D

jankaaaaaaaaa

ale niekedy predchodcovia ludi jedli len vyhonky a rastliny a zeleninua ovocie, nelovili maso, to az neskor nie? :D
ja napr. nejem maso ale nie kvoli tomu ze chcem byt vegetarian, aale nechuti mi maso uz asi od 10tich rokov, nikto nevie preco :D

Scotch

tu temu som radsej ani necitala, ked som videla nazov.. priznam sa, neviem co to je :D clovek je vsezravec, myslim ze skor ci neskor z toho vzidu nejake poruchy organizmu...

jajka001_

scotch, nemozes si to vziat von a tam sa ucit?
ludia su vsezravci, vegetarianom fandim, teda tym ktori sa fakt vyznaju v tom co jedia a vedia to ale ja by som bez masa asi byt nemohla :)

talentmania

a co poviete na temu ze vitariani?Zase dalsie nieco naozaj Ja ani nemam sajnu ze co to je som si myslela ze vegani a oni to uz maju aj prestudovane ze co sa tam moze jeste a co nie no kazdeho osobna vec ale ja neviem vsak sme masozravci nie?Inak to nemozu vobec nic varene iba surove ?

talentmania

ja mam taku smolu vzdy ked robim cely viokend tak je krasne a ked mam volno tak prsi budem asi plakat lebo musim tu trcat