Psoriaza / lupienka... rady a skusenosti

petr strelka

Ahoj, chápu jak se cítíš, nicméně máš obrovskou výhodu, že je to jen dva týdny (nebo pár týdnů, nevím, kdy jsi psala tento dotaz). Tím méně náročná bude léčba. Lupenky se dá zbavit úplně, jen je to potřeba dělat úplně jinou cestou, než si ostatní myslí. Neboj, vysvětlím.

Problém, který máš, není tak úplně kožní problém. Jedná se o problém uvnitř tvého těla, konkrétně o znečištění tvého těla uvnitř. Kůže není jen krycí orgán, ale také vylučovací. Když máš příliš toxických látek v těle, které tě znečišťují, tělo je začne samo vylučovat ven (aby nedošlo k totální vnitřní otravě) a jak říkám, kůže je i vylučovací orgán a v některých případech se tak látky vylučují z těla kůží. V některých případech je výsledkem ekzém a v některých lupenka (psoriaza). To vše už je ale pouze stupeň míry vnitřního znečištění. Vím že si možná říkáš, že nechápeš jak mohlo ke znečištění dojít, no na rovinu, ono občas stačí si přečíst složení běžných potravin v obchodě. Nejsem žádný šílený výživář, ale tak to prostě bohužel dnes je a některá lidská těla si s tím už následně nedokáží poradit.

Dostat se z těchto problémů není zdaleka tak složité. Je pouze potřeba očistit organizmus zevnitř. Díky tomu se vyřeší příčina a tak i následky. Dokud člověk řeší pouze kůži, tak řeší jen následky, ale už ne příčinu, proto téměř nic nefunguje, nebo se problémy často vrací.

Osobně se tomuto tématu dost věnuji, vím přesně jaká očista a co by ti pomohlo a zažil jsem už několik případů kompletního se vyléčení z lupenky. Každopádně ti tu nechci nic prodávat, ani to nechci příliš rozepisovat, takže pokud máš zájem, můžeš mne v pohodě kontaktovat přes facebook, instagram nebo email. Moc rád ti s tím vším pomohu.

Pokud ne, dám ti i tak alespoň jeden tip. Ideálně se soustřeď na očistu celého těla, ale skvělé je i očistit si nějakým způsobem játra (u vás pečeň). Játra bývají ve většině případů při lupence znečištěná nejvíce a je to navíc jeden z nejdůležitějších orgánů v našem těle.

erika7

moja mama mala dlho psoriazu ,po celom tele , naozaj vela , pomohla jej propolisova tiktura.Potierat aj vnutorne uzivat teraz nema nic

Tomas12345

Healer :

No tak si predstav že mne psoriáza zmizla, a to som ju mal na oboch laktoch a zmizla mi po tom co som postupne vysadil vsetky mucne jedla a denne pil deci mrkvovej stavy.

Healer

Prečítal som si pár vaších príspevkov a nedá mi tu vám posunúť moje skúsenosti.
1.žiadny lekár vás psoriázy nezbaví
2.žiadny zázračný krém neexistuje
3.žiadne zázračné jedlo ktoré vás vylieči neexistuje

a teraz-

1.Jediná možnosť ako dostať psoriázu do štádia že vás nebude nijak obmedzovať je držať prísnu diétu z ktorej v žiadnom prípade neodbočíte
2. celá story ,,, čo jesť, nejesť, ako kombinovať jedlá - dr,Pagano

:)

diétu treba držať aj viac ako rok, neustále :)

GOING

Liečba organizmu z vnútra, je to vyskúšané:

Prirodzená výmena kože trvává v priemere 30dní podľa jej hrúbky.

Excelentné výsledky sa dosahujú pri odľahčení trávenia:
1.:pri užívaní ľanového oleja na lačno (min. 20 min. pred jedlom)
jednu polievkovú lyžic.
2.: strava nastavená podľa krvnej skupiny (konzumácia vysoko stráviteľných potravín vhodných pre krvnú skupinu aspoň v objeme 80-90% prospešnej potravy)
3.: nekonzumovať strukoviny.
4.:6 týždňov piť na lačno 1,5l vlažnej prefiltrovanej vody cez aktívny uhlík BRITA ( rýchlejšia obmena krvi).
5: nepiť min. 20 min. pred jedlom a 45 min. po jedle, dodržiavať pitný režim v dennom objeme 90% čistá voda.
6: dodržiavať 2-3 hodinové prestávky medzi jedlami (podľa skonzumovaného množstva jedla).

Po 4 - 5 týždňoch 80-90% postihnutej plochy zmizlo.

Ku zhoršeniu dochádza najviac na jar, v mesiaci marec keď sa telo začína čistiť a z pohľadu mesačného orgánového bioritmu je najviac aktívny žlčník, ktorý je párový orgán pečene.

UVEDENÝ REŽIM SI VYŽADUJE PEVNÚ VÔĽU A DISCIPLÍNU.

Veera

Pracujem pre firmu, ktorá vyrába výrobky z Aloe Vera v špičkovej kvalite, keď máte nejaký problém odporučí prípravky ktoré je vhodné používať. Keď som sa ho opýtala na psoriázu odpovedal mi toto:
psoriaza sa vyliečiť nedá, bohužiaľ viac údajov neuvádzate takze môžem len vymenovať, ktoré produkty majú naj potenciál
ide hlavne o SuperOmega aktív, AV gély, Probalance, VitaAktiv
každý pacient s psoriazou je iný, má inú závažnosť choroby, iné zhoršujúce faktory, vyžaduje inú liečbu

so želaním príjemného dňa
MUDr.Tomáš Kampe,MPH
Ak vás to zaujalo kontaktujte ma: veeralrpartner@gmail.com