Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Padanie vlasov na temene

talentmania

Dost 29 e 130 tbl cize cca na 40 dni.Mne a mojej sestre pomaha teda vlasy mi padaju ale nie tak velmi ako predtym ale mi aj rastu.Vyskusane mam viacere vyrobky ci samponiky ale mne nic nepomahalo tiez som mala uz az plesinky ci lisinky a teraz uz tam mam konecne nove vlasy tak sa tesim no len ci stihnu dorast ked mi stale padaju tak nie az tak ale padaju mozno asi aj ja zajdem k lekarovi xi xi

Panthenol

vyskušaj tabletky PANTHENol treba ich cmulat 3krát dve tabletky denne po dv och mesiacoch by sa mal ukázat efekt

Hankova

Nie úplne ale tak pomohol mi , teda aspoň myslím..možno som len mala také "padacie" obdobie..lenže teraz s auž naozaj obávam že ostanem na temene plešatá:/ a revalid je dobrý? je dosť drahý myslím nie?

talentmania

To je jedno listok uz by si nemala potrebovat.Mozes ist k obvodnemu on ta potom posle ku koznemu alebo vravim kludne aj naopak xi xi.Ja pouzivam tie revalid tak uz mi rastu antenky nastastie ale zase mi este aj padaju ten Biohar ti aj zastavil padanie vlasov uplne?

Hankova

Práveže odvtedy ho používam už permanentne ale zrejme prestal pomáhať... a mám ísť na kožné či k obvodnej?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Padanie vlasov na temene - Fórum - ZDRAVIE.sk