Som strašne pahltná

Moonika

Dakujem vám všetkým za rady, už som začala dietovať, tak uvidíme, ako to pojde, zatial som neni rozkysnutá a rozožratá... tak snad mi to vydrží čo najdlhšie a začala som aj do fitka chodiť :D

Moonika

Dakujem vám všetkým za rady, už som začala dietovať, tak uvidíme, ako to pojde, zatial som neni rozkysnutá a rozožratá... tak snad mi to vydrží čo najdlhšie a začala som aj do fitka chodiť :D

Nelka02

Aj ja som kedysi jedlo všetko možné čo som videla ale raz som si povedala že stop a začala som sa normálne stravovať pekne raňajky, desiata, obed, olovrant, večera vždy som poriadne prežúvala potom som mala skôr pocit že som najedená a vždy len v menších porciách a naozaj stačilo mi to a nebola som prejedená. Skús si spísať nejaký jedálniček a podľa neho sa stravuj.

jes-

no a potom jec zasa normalne ako sa ma-desiata-odeb-olovrant-vecera
a nikdy nevynechavaj-lebo mozno potom ked sa poriadne nenajes tak dostanes vlci hlad a preto tie chute slane-sledke
ale ako pisu moze to byt aj pred menstruaciou a podobne
TAKZE JE NA TEBE ABY SI POSUDILA KEDY SA NAJVIAC PREJEDAS A POTOM SA ZARIADIT PODLA TOHO
niekto sa prejeda ked ma nejake problemi-ked je v stresse-je vela pricin preco sa prejedaju ludia
ZELAM TI VELA STASTIA ABY SI SI NASLA SPRAVNU MIERU JEDENIA...

zuzinka 20

na ranajky si daj kludne nieco co ta zasyti, ale zase nie tak ze sa nevies hybat a obed si daj tak aby ta zasytilo..

zuzinka 20

nutne si musis povedat ze takto to jednoducho dalej nemoze ist, je to problem psychicky, rano si praveze nedaj nic sladke , musis dodrziavat razim ze 5krat denne, ranajky trebars o 9.00|o hodinu a pol jablko trebars,potom o hodinu a pol obed12.00, potom vydrz zas 3 hodky(medzitym si kludne daj kavu alebo caj) dopraj si kludne vytuzeny nanuk za odmenu a potom vecera prirav si vela salatu, rajcinky uhorky,bud si na to daj jogurt pospy syrom, ale si daj chlebik s niecim plus zase vela zeleniny
bud na seba hrda ked sa ti to bude ako tak darit, ten nanuk, alebo co mas rada keksik, alebo nieco slane si fakt daj az vtedy za odmenu, lebo si to dovtedy zvladla:)nanuk je v tom fajn ze ho jes dlhsie, dlshie sa z neho mozes tesit:)...
jasne ze budes na seba napalena , ze myslis stale len jedlo, ale ver mi bude chvilu trvat kym si na to zvyknes,telo sa potom prisposobi, mas teraz totalne roztiahnuty zaludok..preto fakt vecer neprehanaj s tym jedlom..
skus si povedat ze to za nieco obetujes, fakt niektori hladuju,co by dali za to keby mohli aj viackrat ako raz za den nieco zjest,aj tvoji rodicia urcite nie su nadseni ze tolko jedla prejes, ved si to predstav,kolko to vsetko stoji,a nezijeme aby sme jedli, vies ono hned budes stastnejsia ked nebudes na seba nahnevana ze zase kolko si zjedla...ako sa vravi v zdravom tele zdravy duch, take zatazene telo sa nevie ani poriadne radovat..
na zaciatku ti mozu pomoct aj zuvacky..aj keby si mala balik vyzuvat kazdy den,pozro ale na zuby, lebo takym zuvanim sa viac opotrebuvaju..
a hlavne a to radim bud v partii ludi, vtedy je cloveku fajna nepotrebuje tolke vynahradzanie nedostatku lasky
plus sportuj..a bud na seba hrda, miluj seba taku aka si:)staraj sa o seba:)..ale zase nezaoberaj sa len sebou, snaz sa robit druhym na okolo radost:)