Pri strese sa mi rozpušta zuvačka v ustach .

Príspevok v téme: Pri strese sa mi rozpušta zuvačka v ustach .
animka

ano nie je to nijaky katastroficky problem len ma to zaujima cisto zo zvedavosti :D ...ked som fakt vystresovana , napriklad na skuske a snazim sa ukludnit zuvackou tak sa mi vzdy v priebehu hodiny uplne roztečie v ustach , pritom za inych okolnosti ked som v klude mozem tu zuvacku zut aj 5 hodin a stale drzi pokope,pritom nezalezi na znacke,funguje to vzdy rovnako so vsetkymi druhmi.Proste musim v strese vylucovat do slin nieco co ju rozpusta a zaujimalo by ma co ? :)
Stava sa to aj niekomu inemu co som len ja taka "jedovata" :D

ta3

Aminka, mas pravdu ked sa nieco alebo niekto vymika z beznej sutuacie alebo stereotypu, ludia spravidla reaguju ako pises
v labaku by urcite nevadilo, ze sa jedna o slinami rozpadnutu zuvacku, ja som chemicka, presne analyticka chemicka, mne by to urcite nevadilo, ved sa bezne analyzuju vzorky daleko neprijemnejsich zmesi ako su sliny, lenze asi by potrebovali pre analyzu vaznejsi dovod nez je Tvoja zvedavost, lebo kazda analyza nieco stoji a dnes svetko bohuzial je vacsinou len o peniazoch

animka

:D neviem ci by sa niekto v labaku akurat tuzil hrat s mojou roztecenou zuvackou :D kazdopadne som rada ze to mava viacej ludi, lebo ked som to niekomu vravela kazdy na mna pozeral ako na debila :)...ale nevadiii ved ja na to raz pridem :D

ta3

mne sa to tiez stava, ale doteraz som si to vobec neuvedomila, ze sa mi to stane iba stresovych situaciach, urcite pocas stresu mame v slinach ine, a podla tohto agresivnejsie prostredie, takze sa neboj, nielen Ty obcas byvas jedovata

Lulu2011

zaujimave, hm, mozno zalezi od zuvacky? mne sa stane skor v teple ked som smadna, ze sa rozpusti...ale uz sa mi to dlho nestalo

silviklh

hm,zvlastne,to samne nestava a to zujem 4 zuvacky denne...:D mne sa upolne tozpadne v ustach len ked s nou nahodou zaspiom,tak mi ju sliny rozozeru