Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

micheala254

to bez debaty...to neviem ako sa na niečo takéto môžeš pýtať...asi si ten eshop ešte nepozerala že?...to je sto a jedno čo sa týka cien, aj keď produkty sú také isté ako v mnohých parfumériách, ešte je na internete ten výber aj širší a čo sa týka cien, tak to je tiež pekný rozdiel...v prospech eshopu ;)

mironella

Kik co si mam predstavit pod pojmom super ceny? Lepsie ceny ako niekde v drogeriach v parfumeriach a podobne? Alebo su tie ceny priblizne rovnake? Nemam skusenosti s tymito vecami, preto sa radsej opytam. Skor akoby som sa mala vrhnut do niecoho o com nic neviem

Kik88

No ja mám veľmi rada Versace Bright Crystal. Krásne vonia, je vhodná aj teraz na leto a aj krásne vyzerá :)) ja objednávam zo výlučne zo stranky notino.sk a vždy som bola spokojná, majú tam super ceny a výber a to nielen parfémov. A ešte k tomu ti poradím, aby si skúsila využiť zľavy zo stránky www.kupony zdarma.sk (odkaz sa píše samozrejme celý spolu, ale vieš, že inak mi to odstráni) no a tak si šetrím vždy nejaké peniažky :)

lulina_majerova

objednávala som už aj kamarátke, aj môjmu drahému mužovi, aj rodičom, takže pre mňa je takéto riešenie fajn. Objednám cez internet o čom som presvedčená, že je to správna voľba a vybavené, nemusím tráviť hodiny v nejakých obchodných centrách a kadečo špekulovať čo by som kúpila :)

anitka30

ked si objednavate cez internet tak objednavali ste niekedy parfum aj niekomu inemu ako sebe? Napriklad pre priatela alebo pre mamku? Zaujimalo by ma ci je v pohode riesit darceky aj takymto sposobom a s akou uspesnostou u oslavencov ste sa stretli :)

marceliita

červená ríbezľa vonia krásne, teraz som dostala od polovičky parfum, ktorý ju obsahuje a je to vôňa leta ako vyšitá, mám pocit, že normálne by sa vône dali tak nejako deliť, že letné a zimné :P

linduss84

Zziara sopm si predstavila, tie zlozky, co si popisala, viem si predstavit aka pastva pre nos to musi byt, ribizle a kvety to veru neodmyslitelne patri k letu :)

zziara

crocinka nádherne teda aspoň mne sa páči čiže neviem ti garantovať že sa bude aj tebe ale poznám viacero žien ktorým sa páči je svieža no povedala by som že letná no obsahuje drevité vône v základe a potom konvalinku čajovú ružu a pomarač červená ríbezľa a podobne to sú také najväčšie zložky ktoré ja v nej cítim vieš čo keď si pozrieš Notino tak tam sa dajú kúpiť rôzne odstreky tohto parfumu takže myslím že vzorka nebude problém

linduss84

Crocinka moj nazor na toto je taky, ze ak bude parfum dobry, kvalitny, tak nemam problem zan dat kludna aj stovku. Ale musi krasne vonat a najma musi na mne vydrzat, ze ho staci fakt malo a je ho citit, inak by som nebola ochotna dat zan tolke peniaze

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobry parfum...? - Fórum - ZDRAVIE.sk