Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

DI DI DI

r výborných parfumov nájdem tuto: www.kuponyzdarma.sk Ja osobne používam od Dolce Gabanna Light Blue a som nesmierne spokojná :) :) Určite odporúčam :)

MultiLevel

ja uz dlhe roky pouzivam Armani - Emporio She :) Pre niekoho prilis silne, prilis vyrazne, prilis sladke, prilis koreniste, prilis prilis :) Ja som vsak doteraz nenasla nic lepsie, co by viac podciarkovalo moju osobnost. Treba skusit. Objavil ju moj ocino pre maminu, ale po case som ju zacala pouzivat ja :) Ocino ma uzasny vkus

maddie

odstránili mi odkaz, tak sem napíšem ešte raz - vôňa bola Hugo boss Hugo for woman :) a včera som bola v dm-ke a pozerala som parfumy a našla som asi najúžasnejší aký som kedy voňala - Jil Sander Jil for woman...ach, to je nádherná vôňa !

LILIII

Ja mam rada take akoby tajomnejsie vone ako je Prada - candy l'eau ,Guerlain - aqua allegoria (a dalej neviem celucky nazov parfemu) ......
... ale aj Davidoff - cool water a Signorina a ......

takajedna

Chanel- Chance, Bvlgari- Omnia Crystaline zlata alebo este Jean Paul Gaultier flakon v tvare zeny (neviem aky to ma nazov) :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobry parfum...? - Fórum - ZDRAVIE.sk