Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

nikola.stein

Danielka no tento rok si dávam na čas s darčekmi a keď vidím, že aj black friday bude a takéto, tak asi ozaj počkám a budem neskôr ako som zvyknutá kupovať darčeky.
Síce budem v strese väčšom, ale teda ušetrím čoto :D

danielka216

ingara to je najlepsie sledovat ich eshop, web, co mam skusenost, tak kazdu chvilku maju nejake percenta dolu, len niekedy na vonavky, niekedy na kozmetiku. A teda je fajn to vyuzit, mne sa tak aj minuly rok podarilo usetrit nemale peniazky :P

ingara

Rosebud aj maju nejake akcie momentalne?...Ze co by sa tak oplatilo?...Chcem si vonavku co mi akuratne dosla...Len teda nechcem len jedno kupovat...

rosebud

Laurosik ani sa ti necudujem, tiez mne vela urobi ci je obchod prehladny, lebo ved nechces stravit nad objednavanim nejako vela casu, to je pochopitelne. Na Notine sa osobne velmi rychlo viem zakazdym zorientovat a vybrat si ako parfum, tak aj kozmetiku.

Laurosik

lulina, len skoda, ze nie kazdy eshop to ma aj tak prehladne urobene, ze si vies zlozenie pozriet, na mnohych je to len tak, ze typ vone, ze ovocna alebo kvetinova a take, ze nic konkretne a to take internetove obchody som hned zatvarala, ked sa v tom neviem najst :/

Martinka229

staci ked priblizne vies, ze co sa paci komu, akoze aka vonavka a na nete si vies uz najst, co obsahuje a podla toho vies vybrat podobnu vonu, len teda od inej znacky alebo tak, ja osobne som to tak zacala robit a sa mi to osvedcilo ;)

lulina_majerova

skús si pozrieť zloženie voňaviek, ktoré ti sedia a podľa toho si potom pozeraj nejakú novú, to budeš mať istotu, že ti nebude niečo vadiť, ale že ti sadne. Mne sa to proste tak vyplatilo robiť. Síce zo začiatku mi trvalo, kým som sa v tom zorientovala, že ako vyberať, kde hľadať, čo, ale už to mám v oku ;)

dejana

Barborica ale to môže byť, niekto napríklad vanilku nemusí a tebe nemusí sedieť niečo iné, veď práve od toho je na trhu už toľko vôní aby si každý vedel vybrať to čo mu bude sedieť proste. Dnes je tých možností kvantum a myslím, že by bola veľká škoda ich proste nevyužiť.