Preco to tie zeny robia?

Príspevok v téme: Preco to tie zeny robia?
lea26

Ahojte, vcera som bola cisto v muzskom kolektive a zacali sme sa tak bavit o zenach na jednu noc. Kamarat(33, inak bohaty a uspesny muz) nam rozpraval prihodu, ze ho nedavno jedna vraj krasna baba(18) zacala na jednej akcii obletovat, ked sa jej spytal, ci nejdu niekam sadnut, povedala, ze k nemu domov. Tam sa na neho vrhla, po sexe sa vraj obliekla a do 3 minut bola fuc, napisal jej potom sms a ona sa uz neozvala spat. Este tam padlo zopar takychto prihod. Zaujimalo by ma, preco to tie zeny robia. Zlatokopky este tak v celku pochopim-robia to pre peniaze. Ale preco to robia baby, ktore si nedaju ani kupit drink, ani s dotycnym nechcu nic riesit do buducnosti a ani ho po sexe neokradnu?:)Co si zapisuju ciarky do zapisnika? Trosku ma sklamalo aj ich chovanie(mojich kamaratov), ze prekotia vsetko, co sa im prekotit da, ale tak su to chlapi a ich zmyslanie asi nepochopim nikdy:(

janekMY33

Podivaj sa ta co sa po sexe obliekla do troch minut a isla prec tak on asik nemal ani tie 3 min sex snou a oni takych nehladaju?Zena potrebuju dobre osexovat a vela penazy a nezbavis sa jej

RNG

Zialbohu ta manipulacia naroda zacala davno predtym, uz za cias Nera bolo heslo, ze lud potrebuje "panem et circenses" tj chlieb a hry, v dnesnom preklade znesitelny zivot a dokonale zaujatie roznymi inymi programovanymi aktivitami, aby im nezostal cas na nezavisle rozmyslanie, pri ktorom by mohli zistit, ze su vlastne manipulovani a ze demokracia je len zdanie v skutocnosti rozhodnutia robia ludia za oponou cez svoje nastrcene babky.
Cast toho su aj rozne computerove hry a emaily, posielanie fortografii, telefony a rozne elektornicke vymysly, ktore cloveku zeru cas. Naviac cez computery, kde nikto nevie presne, ako pracuju programy a kadial sa informacie siria sa snazia tam tiez zbierat informacie, ktore pouzivaju na kontrolu a predpovede reakcii mas.
Tam sa im to ale celkom neoplatilo, lebo ludia zacali net pouzivat aj na sirenie vlastnych myslienok a informacii, ktore su inac v media cenzurovane.
Tak teraz sa snazia kontrolovat aj internet, pod ruskom ochrany naroda a jednotlivcov, ktori su roznymi sposobmi cez internet "ohrozovani"

Pevne dufam, ze sa im to nepodari, ze sa ludia skor vzburia, nez by to dovolili .
Ale ono je to tak, ako so zabou. Ked ju hodis do horucej vody okamzite vyskoci. Ale ked ju das do studenej a pomaly ju zohrievas, mozes ju uvarit bez toho, ze by si to uvedomila.
Takze spoliehaju sa na to, ze ked budu veci uvadzar velmi poomaly a postupne pritahovat uzdu, ze sa narod nevzburi. Ale podla toho, co sa dnes deje v USA, kde vzniklo hnutie naroda nespokojnosti, tzv ""(tea party)cajova party, o ktorej sa sice nedozvies z tlace a televizii, ale je za nou vyse 1/2 americanov, tak v minulych volbach a buducich vela jej kandidatov sa dostane do vlady, ktori nie su babky globalistov a dufame, ze sa to v pokoji zmeni=obrodi spat aspon k ciastocnej demokracii, lebo sucasne vyciny vlady(inac sa to nezodpovedne konanie neda nazvat) nas uplne zbedacia a zotrocia.

Deria

...a ze im to ludia zeru aj s navijakom? Lebo citaju len tie sprostosti, co im media denne serviruju. Treba sa zaujimat aj o ine zdroje informacii, po tych vsak treba trochu patrat a to sa väcsine nechce. A prave to vyhovuje manipulatorom!

Deria

Bohuzial, zmanipulovat sa da vsetko a to sa aj deje, je mi z toho zle, radsej o tom nechcem ani premyslat, lebo ma chytia depresie.

lost

no najhorsie je to ked im to ludia zeru aj s navijakom...
tak sa teda mame na co tesit :)
preco som sa nenarodil niekedy v 1960 :D

RNG

Dnes su media az na male vynimky vsetky manipulovane a clanky a "spravy "v nich su pisane s urcitym ucelom manipulatorov za oponou, dnes uz globalnych, ktori maju v rukach celu ekonomiu a politiku.
A snazia sa obmedzit demokraciu a slobody tym ze davaju coraz viac prav vlade, kde jednotlivych ludi maju "na povrazku", ako babky.Tj cez nich vedia kontrolovat a obmedzovat masy, napriek zdaniu "demokracie". Velmi im v tom pomahaju dnesne supercomputery, ktorymi sa da dnes vyratat pravdepodobnost(predpovedat)roznych reakci ma na rozne zakroky a tak ich robia postupne,casto aj potichu, aby sa ludia nevzburili.Ale vzdy je to len jednym smerom = pritahovanie uzdy so zamienkou "pomoci" a dobrych cinov pre ludstvo.

lost

ohladom tych medii, najhorsie je, ze ani neviem komu a comu verit :)
napr > teraz sa zrazu casto a vsade pise o Grecku a ekonomickej nestabilite (prakticky vsade)

ci tomu verit alebo nie.. (i ked pravdou je ze tie spravy aj keby boli realne,uz by bolo neskoro naakekolvek ciny pre zachranu napr assetov) ale tak.. takto sa celkom slusne da manipulovat s civilizaciou... ak to spravia hromadne a koordinovane (zatajit nieco, znicit nejaku krajinu, alebo aj vojnu vyvolat ? )

RNG

Nuz ja neviem, ale tie rozne nazory elitistov, co chcu manipulovat masy, okradnut ich ohlupit a udrzat si svoje postavenie"novodobej slachty " mam plne zuby.
Uznavam, ze urcita kontrola porodnosti je potrebna, lebo populacia na tejto planete sa nemoze do nekonecna zvysovat, ale vo velkej vacsine pokrocilych demokracii je skor ubytok obyvatelstva a dnes sa mnozia len ti s najnizsiou urovnou vzdelania, zialbohu.