Preco to tie zeny robia?

Príspevok v téme: Preco to tie zeny robia?
lea26

Ahojte, vcera som bola cisto v muzskom kolektive a zacali sme sa tak bavit o zenach na jednu noc. Kamarat(33, inak bohaty a uspesny muz) nam rozpraval prihodu, ze ho nedavno jedna vraj krasna baba(18) zacala na jednej akcii obletovat, ked sa jej spytal, ci nejdu niekam sadnut, povedala, ze k nemu domov. Tam sa na neho vrhla, po sexe sa vraj obliekla a do 3 minut bola fuc, napisal jej potom sms a ona sa uz neozvala spat. Este tam padlo zopar takychto prihod. Zaujimalo by ma, preco to tie zeny robia. Zlatokopky este tak v celku pochopim-robia to pre peniaze. Ale preco to robia baby, ktore si nedaju ani kupit drink, ani s dotycnym nechcu nic riesit do buducnosti a ani ho po sexe neokradnu?:)Co si zapisuju ciarky do zapisnika? Trosku ma sklamalo aj ich chovanie(mojich kamaratov), ze prekotia vsetko, co sa im prekotit da, ale tak su to chlapi a ich zmyslanie asi nepochopim nikdy:(

silviklh

ahoj lea....moj priate lhovori,ze nenavidi kurvy (stetky) to aj vidim...hovori na zeny ze su to obycajne coury....ma pravdu,ale je mu vzdy poviem,ze zenxy by nebol icoury BEZ CHLAPOV.mna by rovnako zarazilo spravanie tvojich kamosov..a este ze 33 a 18....tiez rozmyslam,na co to urobila? :D ked si ani nic neukradla,ani nic nevypytala..naozaj zvlastne...zacnem sa hanbit za svoje pohlavie :D inak dnesna doba je naozaj cudna,uz 12rocne to robia,su kurvickami,akoze je to otras...