Stojí, nestojí???

Príspevok v téme: Stojí, nestojí???
Lenulienka.

Je normálne, že frajerovi sa pred sexom postaví-vzrušenie je vidieť aj na veľkosti aj tvrdosti jeho pohlavia, ale, že počas sexu sa jeho úd úplne zmenší a ochabne??? Bojím sa, že je to buď jeho problémom alebo, že ho nepriťahujem??? on je môj prvý, tákže skúsenosť s týmto nemám... aj počas sexu-priameho sa to niekedy stane, a iba on sám sa dokáže zase vzrušiť..nie že by som sa nesnažila...

ffff

Lenulienka,

Vzdy som mal starsie partnerky a nikdy som s tym nemal problem, no raz som mal milenku ,ktora sa lisila od tych ostatnych tym, ze bola viac sebavedoma, viac dominantnejsia, bola jednoznacne najkrajsia z nich a mala najuzsiu malicku(co je super, ked penis stoji ako ma, v opacnom pripade je to horor).

No a prave u tejto zeny sa mi stavalo, ze pri predohre stal a po par zasunoch bol koniec.Na druhy krat sa mi zase stalo ,ze vsetko bolo v poriadku.Takze sa to striedalo, vykony boli nestabilne.Lenze to sa mi nikdy nestalo, nikdy som s tym nemal problem.Potom sme mali medzi sebou jemne hadky a nedorozumenia a prakticky ten sex nestal za nic. Chvilku sme si dali pauzu a potom sme sa stretli na jednej vystave, boli sme po sebe hladni a ja som mal v sebe nejaky te alkohol.Odskocili sme si k nej na izbu a to bol najkrajsi sex v mojom zivote. Na druhy den sa to opakovalo.Treba povedat ,ze pred tym sexom sme sa porozpravali a odburali cele napatie.A tiez ,ze sme mali nieco malinko vypite.(Na druhy den sme si tiez odskocili na izbu a taktiez to bol dokonaly sex.)

Takze moj zaver je ,ze pokial nemal problemy u inych zien ,tak je to v psychike, v hlave... jednoducho neni pri tebe uvolneny.Ako dosiahnut uplne uvolnenie a odburanie napatie, to je individualne.Ono je problem aj ten ,ze ked sa mu to stalo par krat ,tak pri najblizsom sexe uz dopredu mysli na to ,ze zase to nebude dobre...Tu by mozno pomohlo ,keby ste si flakli vinko, ten alkohol moze odburat v hlave urcite veci.Drzim palce.

janekMY33

Poradim ty jeden trik ked pojdes cikat tak rob prerusovane cikanie pustis zastavis pustis zastavis a to budes robit po kazde ked pojdes cikat a po 3 mesiacoch to skusis viuzit pocas sexovania stiahnes a tej jeho vtacik bude viaces sziahnuty a neklesne

janekMY33

Ale to je normalne ja osobne si mislim ze pri klasickom pohlavnom stiku neni tak stiahnuty keby si ho robila oralne tak by bol tvrdy stale