Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

klby

Príspevok v téme: klby
kuvebica

ahojte mam dost neprijemny pocit,v oblasti bedrovych kosti ma brutal bolia v oblasti bedrovych kosti je to neznesitelna bolest,som ex volejbalistka a teraz aktivne sportujem,behavam dlhe trate a bicyklujem a okrem ineho som instruktorka jumpingu....nemozem to mat nahodou z tych trampolin??lebo az terazma to zacalo boliet tak pred mesiacom,tupa bolest ...pomozte prosiiim =(( k doktorke nechcem ist riskovat ,zlu diagnozu to by som nestravila...

Laura1

ahoj kuvebica, beh ,bicyklovanie,jumping Ti asi značne zaťažujú svaly,šľachy,kĺby a obranou je znížená tolerancia záťaže a bolesť ktorá Ti začína limitovať pohybovú aktivitu.B o l e s ť treba rešpektovať.Neboj sa žiadnej zlej diagnózy,choď aspoň na masáž,alebo rehabilitáciu a keď by sa Ti stav nelepšil, nájdi odvahu k návšteve lekára.Možno by pomohla redukcia pohybu-behať obdeň,bycikel obdeň atď.? Ja by som na Tvojom mieste chcela vedieť čo ma vlastne bolí . zdravím

Dr.J.K.-f

Po preťažení vznikajú v kĺboch poškodenia, ktoré sa môžu zvrhnúť na chronický zápal s trvalými následkami.Ak telo nemá v čase poškodenia dostatok obranných látok ( to majú len výnimky)vznikne trvalý zápal, ktorý sa následkom pohybu zhoršuje.
Preto treba vždy po úraze oddych a správna výživa a pitie zdravej liečivej vody, aby sa poškodené bunky mohli ľahko odplaviť a obnoviť.Len liečivá voda od Dr.J.K. dokáže odstraňovať zápaly v tele, alebo kopa liekov, ktoré škodia.

hviezda335

Keď hovoríš že si inštruktorka jumpingu tak by si mala vedet, že jumping tým že sa skáče na trampolínkach je šetrnejší ku kĺbom. Takže samotným jumpingom to byť nemôže. Jedine že máš zlú techniku alebo príliš veľkú záťaž.

nyleve

Bedrové kĺby niekedy bolesťou reagujú na prílišnú záťaž - hlavne nárazy pri skokoch a tvrdších dopadoch a tiež opotrebovanie.

kuvebica

praveze mam sumernu postavu hravala som aktivne volejbal,od 10 rokov,cize na zataz som zvyknuta,to az teraz sa mi prejavili tieto problemy...ja si myslim,teda dufam,ze spojene s tou trampolinou ale tam mam dobru obuv no neviem...

jankaaaaaaaaa

mas dobre anatomicky postavene nohy? spravne drzanie tela? mozno zla obuv. trebalo by ist na vysetrenie, nevyzera to na nijaku hroznu diagnozu, skor na to zle drzanie tela alebo nespravny typ obuvi

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

klby - Fórum - ZDRAVIE.sk