ako sa zbavit chlpov na dlhsi cas?

Príspevok v téme: ako sa zbavit chlpov na dlhsi cas?
lolula

Dobry den.
Chcela by som sa vas opytat, ci neviete o nejakom dobrom odstranovaci chlpov z noh, podpazusia a oblasti bykin? Holim sa kazdy den, pretoze mam cierne chlpy a je mi to uz na druhy den vidno, ale sposobilo mi to, ze teraz sa musim uz kazdy den holit. Niekedy mi to ani cely den nevydrzi, uz mi na vecr zacnu zase rast a preto vas prosim o pomoc. Skusala som aj depilacny vosk Veet, ale to bolo este horsie. Vosk mi zostal na nohach aj s chlpami. Uz neviem ako byt aspon na dva dni hladka aj tam dole. Epilator zase boli, ale myslim si, ze uz asi inu moznost nebudem mat.
Neviete nahodou niekto o inej moznosti?

mmmmmmmmmmoo

ahoj, najlepsie je depilacia strojcekom, boli to, ale da sa na to zvyknut :)

ale ak ti mozem poradit, nechaj si chlpky narast tak zo 5 cm a chod ku kozmeticke na depilaciu voskom. drzi to dlho a chlpky ti budu radst jemnejsie.

ja som tmava am mam aj tmave chlpy aj dost tvrde a depilacia je naj...len nevyhoda je to, ze treba mat na nu dlhsie chlpky.

skus tu kozmeticku urcite a potom si ich depiluj...ziletku vyhod! to je najhorsie, co moze byt.

jankaaaaaaaaa

najucinejsie je chlpy vytrhat, ak ti to nejde doma s voskom ani s epilatorom, navstiv kozmeticku. boliet to boli ale je to ucinne. sice aj drahsie u kozmeticky, ale asi to stoji zato