Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

farbenie vlasov - problém

Príspevok v téme: farbenie vlasov - problém
jackee

Moja pôvodná farba vlasov je takáto
www.thisisfreelance.com

ale chcela by som nejakú medenú, takú do ryšava :

www.kenvelo.com

Bojím sa zafarbiť si vlasy, pretože mám na hlave znamienko, celkom veľké, asi 1cm. Je vhodné používať chemické farby?
Rozmýšlala som aj nad henou, len neviem či mi chytí. Pozerala som medený odtien od yvette. Chemická farba sa mi páči
www.lorealparis.sk odtien 730, ale ešte to nie je celkom ono, niečo viac do oranžova. Prosím poraďte mi, aké máte skúsenosti s farbením na bledšie?

jankaaaaaaaaa

ak potrebujes zafarbit vlasy na odtien ktory je svetlejsi nez ten tvoj prirodzeny musis si vlasy odfarbit a tak naniest farbu ktoru by si chcela, lebo inac ti farba na vlasy nechyti, alebo chyti len ako nejaky odlesk tej farby ktoru si si dala. a to znamienko a chemicke farby podla mna nevadi. ta loreal farba co si poslala by ti uz vobec nechytila a uz vobec nie do rysava.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

farbenie vlasov - problém - Fórum - ZDRAVIE.sk