Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

najlepsi depilacny krem ? + otazka

Príspevok v téme: najlepsi depilacny krem ? + otazka
gigs

ahojte zeny,
chcem sa opytat, ktory depilacny krem je najlepsi podla vas? nezvyknem ich pouzivat,pretoze mi vadi ich pach ktory citim na rukach cely dalsi den! preto neviete o nejakom, ktory ma prijemnu vonu?
plus - ked si chcem ruky epilovat epilatorom, hrozi mi zarastanie chlpkov ako na nohach, co som citala ze vela zien sa na to stazuje, ze ked si epiluju nohy hrozne im to zarasta! dakujem pekny den

lochness

heh, peelingy som si robila furt, aj masaznu hubku som mala a stale mi zarastali ked som pouzivala epilator... ked pouzivam krem alebo obcas ziletku tak s tym taky problem nemam

Bekuus

Ahojte ja používam depilačný krém "weet debut" a pach vôbec necítim..po depilovaní sa osprchujem sprchovacím gélom ..a na zarastanie chĺpkov si robím peeling :)..

rollino

baby ked vam zarastaju chlpky treba si pred depilaciou aj celkovo aspon raz dva x do tyzdna spravit poriadny peeling to zabranuje zarastajucim chlpkom

lochness

mne tiez vadil ten smrad, ale nasla som v DMke depilacny krem balea za 2,15 s vonou marhul ci broskyn ci coho - trochu este citit ten chemicky smrad ale v podstate citis tu vonu takze podla mna skus tento, ja som s nim spokojna

jankaaaaaaaaa

nesmrdiaci depilacny krem neviem poradit
a zarastanie chlpkov zavisi od typu pokozky a chlpkov. niektorym zenam zarastaju, inym nemusia

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

najlepsi depilacny krem ? + otazka - Fórum - ZDRAVIE.sk