nechcem žiť , nevlazdem ani minutu

Príspevok v téme: nechcem žiť , nevlazdem ani minutu
lubomirrrr

mam 23 rokov už nevladzem žiť, neskutočna uzkosť, derealizacia, pamať sustredenie predstavivosť uplne mizerna. neviem fungovať neviem žiť nič ma nebavi , chodim k psychiatrovi už rok a ani lieky nezaberaju. neviem čo mam robiť , rozmyšlam že sa zabijem. ale nemôžem , milujem rodičov a frajerku. ale ja sa tak neskutočne trapim. volakedy pred tromi rokmi som pil alkohol aj tri mesiace v kuse som vela pil vtedy niečo podobne začalo len v menšom . potom to prestalo . od vtedy nepijem a zničoho nič to na mna prišlo ... uplne nevnimam derealizacia a všetko. neviem fakt čo mam robiť. len sa trapim a už ma to takto nebavi . da sa vôbec z toho dostat? ja som mal volakedy neskutočne nervy ked som držal rôzne diety kvôli zdravej strave že si nemôžem dopriať ine veci. a z toho som mal každy den nervy... už mi niet pomoci ! nevlazdem bože

neriesimnic

nechapem ako chemicky produkt-tabletka moze pomoct pri pocitoch beznadeje a smutku. ved to nie je choroba ale stav myslenia.tieto tabletky oblbuju. akoby davaju pekny obal ale hnile vnutro ostava.

Ve

môj zlatý, ber kartu od MUDr, a chod k inému, jednoznačne potrebuješ zmenu liekov, môj známy natrafil až na tretieho doktora, ktorý mu život zachránil, lebo mu bolo hrozne

Maros 75

AMITRIPTYLIN
Liek je určený na liečbu depresií (stavy chorobného smútku a pocitu beznádeje). Jeho výhodou je spoľahlivý účinok aj pri ťažkých formách depresie a upokojujúce pôsobenie pri úzkostnom nepokoji.
Používa sa aj pri dlhodobej liečbe bolesti v rámci celkového liečebného postupu.

mayko ...

lubomirrrr čav.. daš mi na teba kontakt .. niekde na pokeci alebo tak?? mám tiež dr.. a stále stále do okola..

ta3

Lubomir
evidentne lieky nezaberaju a mozno dokonca prave tie este vacsmi maluju Tvoj zivot natmavo, s velkou pravdepodobnostou blokuju Tvoju pamat, sustredenie, predstavivost, vnimanie, co Ti otravuje zivot a preto, ako Ti uz bolo poradene, prve co by si mal urobit, urgentne navstiv svojho psychiatra a ziadaj zmenu liekov, este lepsie by bolo, keby si vyhladal ineho, lebo ak rok navstevujes psychiatra, beries lieky a citis sa stale horsie, potom psychiater to s Tebou flaka, dobremu psychiatrovi predsa netreba hovorit, ze lieky nezaberaju, aby skusil ine, myslim, ze Tvoje problemy su dosledkom nadmerneho pitia v minulosti, ale nech su priciny akekolvek, vsetko ma svoje riesenie, len treba zvolit spravny postup, cize zmen psychiatra, zmen styl zivota, venuj sa veciam, ktore Ta bavia, nie je mozne, aby si nemal ziadneho konicka, je zname, ze fyzicka aktivita rozpusta stresy, chodievaj s dievcinou na dlhe prechadzy, alebo si spolu zatancujte, zabehajte, zahrajte tenis, cokolvek, len sa hyb, venuj sa niecomu, aby si nemusel mysliet na svoje problemy, dopraj si a rob si drobne radosti, mozno je to pre Teba v tomto stave velmi tazke, ale pozbieraj v sebe zvysky sil, prekonaj sa, pomalicky to pojde, uvidis, Obcan Jozef ma absolutnu pravdu v tom, ze co nas nezabije, to nas posilni, nedovol, aby Ta momentalny stav nacisto pohltil a nakoniec doviedol az k samovrazde, ak je clovek zufaly a sam, potom je to naozaj velmi tazke, ale Ty mas predsa rodicov a holku, Ty ich milujes a urcite aj oni Teba, uz len tento fakt nech Ti je moralnou oporou, mas iba 23 tak statocne bojuj a hladaj riesenie, lebo kazdy jeden problem ma svoje riesenie, len ho treba najst, ako som uz povedala, tak drz sa Lubomir

xantipkaR

Ľudia sem píšu že sú opustení a sami a ty máš frajerku ktroú máš rád tak sa jednoduch v piatok večer pobaľte a choďte dakam na chatu, a aby si nemal čas na blbosti cez týždeň namiesto sem choď na stránku hľadaj typ na víkend s ubytovaním aby nebolo ani veľmi drahé objednaj a naplánuj celý víkend aby ste zase na tej chate nečušali na nejakú cyklotúru alebo 5 hodinovú túru budeš vyšťavený jak kôň a nebudeš mať čas mysleieť na depky ak chceš pár typov ti dám ...

moonriver

Povedz psychiatričke nech ti zmení liečbu nech ti naordinuje iný liek lebo tento nie je účinný necitiš sa dobre tvoj stav sa nezlepšil.alebo zmen psychiatričku.

Tiež som bola na dne a psyhiatrička ma takmer už vyliečila aj ty sa z toho dostaneš len jej povedz že liek nie je učinný už dlho ho berieš a nič nijaká zmena.

obcan_jozef

Hudba, šport, koníčky! Kúp si stavebnicu, nauč sa hrať na hramoniku, na gitaru, behaj, bicykluj turistikuj, skus Geocaching a počúvaj a hraj hudbu, tá mi je najvačšou vzpruhou..alkohol robí šťastných šťasnejšímí..nešťasntých ešte nešťastnejšími Viem, znie to ako klišé ale ja som bol často v takej istej ba horšej situácii..prekonávam to a cítim že čím viac sa prekonávam tým som silnejšia osobnosť..dokonca silnešia ako tí od prírody šťastní :)