Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem ako ďalej

Príspevok v téme: Neviem ako ďalej
MarcusAS

Dobrý deň, nežiadam o radu a ani neviem na čo tu píšem asi sa potrebujem len vyrozprávať. Som stále sám. Nemám žiadnych kamarátov,priateľku som ešte nemal a dokonca nemám ani mamu a žijem len s otcom. Je to veľmi ťažké stále len kričí všetko mu vadí. Ja som stále sám. Snažím sa s ním vychádzať dobre nemá somnou problémy čo sa týka alkoholu cigariet atď. Známky mám tiež veľmi dobré ale to mu asi nestačí. Nemám sa s kým porozprávať. :(( neviem ako ďalej rozmýšľam že to skončím :( aký má vlastne život pre mňa zmysel? stále počúvať otcov krik? stále počúvať aký som debil a ch.j? alebo tráviť výkendy len doma pri PC?..a ak vás zaujíma môj vek tak mám 15 rokov.

A.M.

Neblbni, máš celý život pred sebou, čo ty vieš, čo ťa stretne? Ešte kadečo zažiješ, neboj sa. Viem, že bez kamarátov to nie je bohvie čo, ale aj tých si nájdeš. Čo nejakí spolužiaci? Alebo sa prihlás na nejaký šport, cúdzí jazyk,....kde budeš medzi ľuďmi a určite sa niekto nájde. Sedením doma sa ti to asi nepodarí☺

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem ako ďalej - Fórum - ZDRAVIE.sk