5kg

milka48

no ja cvičim už 3mesiace kazdy den okrem víkendov, a nejem mastne ani sladke skvor sa stravujem dobre ale niekedy aj to mastne spapam:)
ale mam tu taky problem ze mam asi jedla rozlozene zle ... lebo ked prídem z cvicenia tak si davam vtzedy obed a to je uz okolo tej pol 5 az 5 a vtedy nejake cestoviny, zemiaky,polievku a tak neviem ci nerobím chybu v tom ze toto jem a nie neake bielkoviny ale ked idem z domu preč o tej 7 a domov pridem o pol5 a obed nemam ziadny ani v skole ani nikde a cvicit chodim o tej pol 2 az do pol4 a pridem domov a sa najem ale potom uz nejem vobec iba nikeedy ked mam nato cas, ale vacsinou este po veceroch si idem vyrazit na ten bicykel a som vonku nieco robim

smajliQa

napriklad ja som rok a pol robila v kaviarni, kde bar bol na prizemi, a sedenie hore, cize s kazdou jednou tackou som musela vyslapat okolo 20 schodov... tak si predstav ze som takto obsluhovala od rana do vecera.. casto az do noci.

poviem ti, taky mam dobry zadok,, fakt.. musim si zaklopat ale toto mi kazdy jeden partner povedal, ze mam super zadok,, a tato chodza po schodoch nenormalne pomaha.. fakt.. vytvaruje ti to aj zadocek a aj stehna... teda mne to najprv prekazalo ze mam svaly na nich, ale potom neskorej som si hovorila ze lepsie svaly ako tuk :)

smajliQa

milkka...

ak ta trapi zadok a nohy, toto mozes vylepsit iba sportom, napriklad korculami..

vies,pomaha samozrejme aj zdrava strava, ale vacsina zien schudne v bruchu, a potom to nasleduje... prsia...boky...

schudnut v zadku a v stehnach je dost problematicke.. zameraj sa radsej na rozne cvicenia, ktore su urcene na chudnutie v zadku a v nohach..