Vyrážky na tvári, krku, chrbte, dekolte, ramenách

Príspevok v téme: Vyrážky na tvári, krku, chrbte, dekolte, ramenách
Faith

Ahojte, hneď na začiatok by som rada poznamenala že nechcem počuť žiadnu radu typu choď ku kožnej a pod.. keďže už mám na nich ťažké srdce, keďže ešte ani jedna mi nedokázala pomôcť..pretože každá hneď od stola mi oznámi že mám akné :D :D :D len by som rada vedela, či niekto z Vás mal taký problém ako mám ja teraz a teda už dlhšiu dobu mám.

Teda ako už z názvu vyplýva mám vyrážky na tvári, krku, dekolte, chrbte a ramenách.. mám to už dosť dlho a musím povedať že chvalabohu teraz to už nie je až také zlé ako pred rokmi no nie je to o nič lepšie .. o krásnej pokožke bez všelijakých vyrážok a škvŕn môžem len snívať...

Ešte by som rada poznamenala že vyrážky ktoré mám sú občas veľmi zapálené a občas nie myslím čo sa týka roka stále sa menia jeden čas mám celkom peknú pokožku aj keď sú škvrny a sem tam nejaká malá vyrážka...

Vyrážky ktoré mám sú dosť škaredé keďže väčšina je zapálená a dosť bolia..iné sú zas malinké a červené s tým že občas sa v nich vytvorí hnis alebo čo to sú tie klasické malé biele...

Skúšala som už aj zinok, že vraj je taký silný že škodí žalúdku brala som ho asi 2 mesiace tuším to bolo lepšie ale aj tak sa mi vyrážky objavovali.. prestala som ho brať lebo som ešte predtým mala nejaké problémy so žalúdkom našli mi tam zápal myslela som si že tie vyrážky sú z toho no po dobraní liekov na žalúdok sa to nezlepšilo...

Aviváž používam, skúsim ju na čas vynechať ale aj tak by to nevysvetľovala vyrážky na tvári a na krku... keďže roláky nenosím.. :D

už fakt neviem..skúsim ísť aj za alergologičkou nech mi zistí či nie som na niečo alergická ale tak aj tak pochybujem žeby som z alergie mala také zapálené vyrážky...

vopred ďakujem.. :-)

Alena354

Mala som dosť hrozné akné, pomohlo mi pristrojove osetrenie v salone Lumi v Nitre. Obcas sa mi plet zhorsi a rozsiria pory, vtedy idem na mikrodermabraziu a tvar je rozjasnena, som spokojna a odporucam.

lemana

Derminax - derminax.lv Dnes uplynú 2 mesiace od začiatku mojej liečby a účinky sú naozaj uspokojivé. Zmizli aj tie hrozné vyrážky.

akne1244

Na vyrážky na akné existuje mnoho druhov liečby, viz: akosazbavitakne.sk

Osobne doporučujem hlavne kyselinu salicylovú, keďže je mimoriadne účinná a možno ju dostať bez predpisu (napr. v prípravkoch novaclear a bioderma) a potom zo suplementov, bcomplex, vitamín c a zinok. v prípade bakteriálneho akné je tiež dobré koloidne striebro.

ajja

Treba si kupit detsky puder a detske mlieko batole, ziadne sprchove parfumovane gely, mozes si kupit detsky krem aviril a plet sa vyrazne zlepsi.

Fajnulienocka

Neskusala si nieco prirodne ako napriklad modru hlinu, da sa zakupit na sibircanke pripadne sibirskom zdravi ale aj v kamennych obchodoch je toho dost. Vyborna vec!

wanessa12

ahoj ja zo svojich skusenosti...prestat pit mlieko alebo vymen za bezlaktozove.skus zacat brat vitaminy najma C, B12,B6 alebo rovno B-complex mozes chvilu aj magnezium ale nie vsetky naraz skus od Ccka ktore najlepsi efekt bude mat...a hlavne voda.ked nepijem vodu tak sa mi robia tie hrce a svrbia....takze dodrzuj pitny rezim a ak mas vela na tvari tak skus sa neumyvat vodou iba pletovou vodou .iba tak raz za tyzden peeling a hned po tom osetrit tonikom.a tie na tele osetrovat jablcnym octom zriedenym s prevarenou vodou ale iba tak prikladat tamponom.a este jedna vev co mi pomohla bola maska s kokosoveho oleja a sody bikarbony...urobis si taku pastu s toho narozis na tvar trosku moze to svrbiet ale pomaha vyrovnat PH pleti tak 15 min a umyt vodou a tiez osetrit tonikom alebo jablcnym octom rozriedenym.mozes aj kazdy den to robit aj na telo aj tvar.....dufam ze nieco s toho ti pomoze s tvojim problemom

Iwana1

Velmi dobre cisti plet a pokozku modra hlina. Treba sa ale natierat pravidelne, da sa kupit bud ako prasok ale je uz aj ako krem modra hlina v internete.

hejjjj

Ahoj tiež som trpel akné dlhé roky... kožných lekárov mám po krk a aj liekov. Našiel som na nete jednu super vec. Kyslíková dotyková infúzia v Trnave. Ihneď po prvom ošetrení sa mi pleť aj chrbát zlepšili. Chodil som cca 3-4 týždne a už po akné nemám ani stopy. Najprv som bral len kyslík a potom som pridal aj čo majú prírodné séra. Za mňa spokojnosť na 100%. Sú len v Trnave ak by ste mali záujem dávam kontakt 0915/937 241