Strasna minulost

Príspevok v téme: Strasna minulost
Minulost

Ahojte chcem sem zverit svoj pribeh,vlemi by som bola rada keby ste sa k tomu vyjadrili a pomohli mi,aj ked viem ze si musim sama pomoct,pred rokom som boola uplne sprosta a odvtedy sa nenavidim robila som k...je mi z toho zle bola som z doast muzmi,zanechalo to na mne psychicke nasledky,to ze sa nenavidim uz je to sice lepsie lebo aj chodim do skoly,pred tym vobec ostala som uplne sama vycelenena z kolektivu bez priatelou,neviem sa zaradit do spolocnosti myslim si ze to kazdy o mne vie bala som sa ludi,zacala som sa hrozne prejedat vazila som aj 70kg teraz som uz schudla,ale nieje to bohvieco mam problemy sama so sebou ako sa mam mat rada,pred tym som pocuvala nazory mojej sestry ake su peniaze dolezite vidim kam to dospelo,ze som sa totalne potopila,neviem si dalej predstavit moj zivot uz som mala davno koncit strednu,pritom idem do 3.roc.a na novu skolu chcem si tam vytvorit dobre meno aby som si ziskala kamaratou,bojim sa ze kvoli vyzoru to nezvladnem lebo niesom modelka,co moja sestra je a dava mi to strasne najavo.Dakujem velmi pekne za vase nazory ako by ste to riesili vy ako sa mam z toho dostat a odcinit taku hroznu vec co som urobila a najst pochopenie u druhych ludi a ako sa mat znovu rada,rada by som si nasla aj priatela ale neviem ako:(

jajka001

kašli na sestru, nech je aka je, ty si ty. ludia ta nebudu mat radi len preto ako vyzeras. co sa stalo, sa stalo, zacinas novy zivot a si nova osoba. bud takou, akou chces byt.

Niveleta

predsudky ludi nezmenis. na novej skole to budes mat tazke, hlavne ak pride na to niekto a vezme to z tej ,,zlej,, strany. ale kvoli vyzoru urcite nie. na strednej sme mali jednu krasnu kocku a jednu tlstejsiu. a kazdy bol radsej v spolocnosti tej druhej pretoze proste bola vesela, mila, srandovna, ukecana, normalna a cloveku bolo proste s nou super. taka kopa dobroty a srandy. ta pekna sa snazila byt vzdy upravena, modna, dokonala ale to nebolo ono. oci sa najedli, v dusi a srdci bolo prazdno. ved to uvidis, zavisi od ludi. do skoly ides az v septembri? kolko mas rokov?
to ze si robila slapku nie je nic strasne. normalne remeslo. ako herci, tiez chodia psychicky totalne zniceni, nakolko (aspon ti dobri) sa musia vzit do kazdej role - predstavi si tyrana ze musi zahrat. len sa s tym treba vyrovnat.
a mimochodom, mne vzdy taketo predsudky pomohli odhalit cloveka, ze som aspon vopred vedela ze je to idiot. a to je super, nemusela som sa popalit sama. mas v tom vyhodu proste, vies hned kto aky je.

Excita

Poznam muza, ktory sa zalubil do prostitutky, chodil za nou pravidelne na privat a dnes su uz dlhsiu dobu su stastni manzelia. To je asi extremny priklad, no stava sa aj to :-)
Myslim, ze by si sa nemala nechat ovplyvnovat sestrou to v prvom rade a ked si budes chciet najst priatela, musis ratat s tym, ze jedneho dna sa dozvie o tvojej minulosti, preto by si mu to mala povedat ako prva, aby to vedel od teba a nie z inych zdrojov. Pred minulostou clovek neutecie, nezatajis to, hlavne ak zijes stale v tom istom meste.
Hlavne sa vsak zameraj na seba - snaz sa pracovat na sebe, venuj sa nejakemu cviceniu, niecomu, co ti urobi radost. A este otazka: to, co si robila, si bola nutena robit, alebo si sa tak sama rozhodla len preto, ze ti sestra vstepovala tie nezmysly do hlavy?