Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdravý jedálniček

kamoska_

R: ovsene vlocky s hrozienkami, makom, psylliom, skoricou, tekv. semienkami s bielym jogurtom

D: 1/3 hrudkoveho polotucneho tvarohu s lyzicou cucoriedkovej stavy a 2 broskynami

O: zeleninova polivka so zemiakmi a krajcom pol-celozrnneho :) domaceho chleba, potom bol este kopcek zmrzky

Ol: 1/3 toho hrudkoveho tvarohu, co na desiatu s klickami, 3 cherry paradajkami, 1 jarnou cibulkou a platkom toho chlebika

V: planujem tu zeleninovu polievku

V2: kefirove mlieko s lyzicou cucoriedkovej stavy

- kava, caj a 5 Tibetanov :)

Marsmeloun

ak chces schudnuť skus delenu stravu :) podla mna je uplne super .. a ked este k tomu kusok pocvičíš :) neboj postavička bude ako lusk:) len treba vydržať :)

jtaratmta

rano-jogurt+vlocky+brusnice
desiata-ovocie+syr
obed-normal jedlo mensia porcia
olovrant-jogurt alebo kalerab s mrkvou a cottage
vecera-zelenina alebo jogurt
+caje+cvicenie

Sisi135

toto je môj približný jedálniček kým som ešte chudla. Ak pomôže a odradí od nezmyselných diét, budem rada
R: ovsené vločky 40 g, pšeničné klíčky 10 g, ovocie 200 g, biely polotučný jogurt 200 g, orechy 15 g
D: chlieb celozrnný 70 - 80 g, syr /šunka 30 g, kefír 250 ml, zelenina 100 - 200 g
O: celozrnná ryža /cestoviny, pohánka/ 50 g (za surova), zemiaky 120 - 150 g, mäso 120 g / ryba 130 g / odtučnený tvaroh / cottage 150 g, olivový (alebo iný) olej 5 g
Ol: chlieb 40 g / knackebrot /špaldový polystyrén 4 ks cottage/ tvaroh 150 g / šunka 60 g, semienka 10 g, zelenina 100 - 200 g
V: mäso, ryba 100 g, cottage 120 - 150, zelenina 100 - 200 g, olej 5 g, príloha 25 - 30 g / zemiaky 60 g
V2: tvaroh / tuniak +polystyrény+zelenina/ plnotučné acidko + zelenina

tie lomky / znamenajú akože alebo nie že som to všetko požrala :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zdravý jedálniček - Fórum - ZDRAVIE.sk