Otehotnenie pri antikoncepcii?? ...

Príspevok v téme: Otehotnenie pri antikoncepcii?? ...
lenka001

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať ..pred 4 dňami som dobrala prvé balenie HAK Vreya,no menštruácia zatiaľ nikde. Stále mám len taký hustý biely výtok,ktorý príliž nezapácha...Možem byť tehotná? Tabletku som vzala vždy na čas..a ani som nezvracala alebo tak niečo. Tak vôbec neviem čo to má znamenať...:/

odpovedam

baby, necitate pribalove letaky a potom stresujete...

Vedlajsim ucinkom HAK je vynechanie alebo vyrazne oslabenie krvacania. nerobte hned paniku, ked vam krvacanie nepride, ak ste to uzivali spravne...

a ked uz uzivate take nebezpecne tabletky, aspon majte tu snahu si o tom zistit podstatne informacie...

Airiana

no veru o tej ucinnosti ani by som nepovedala..len minuly rok moje dve zname napriek pouzivaniu HAK otehotneli... a ziadne take zeby to nevedeli pouzivat pripadne ze im bolo zle a podobne

janekMY33

Antikoncepcia je ucina iba na 98% takze 2% ze mozes byt v tom.Ak chces mat istotu on kondom ty antikoncepciu a ejakuovat mimo vaginu

nicooo

ahoj a začala si prvú tabletku brať v prvý den menštruácie? :) inak prvé tri mesiace môžeš takto očakávať takéto výkyvi :) môžeš to mať kľudne z tabletiek :) inak mnne vždy prišla menštruácia až na 5 den od poslednej vziatej tabletky :) tak možno ti ešte len prídu ... a ak nie tak pokračuj na 8 den s novým balením... a pre istotu si sprav tehotenský test a to ťa ukludní :) a test stojí napr. v DM drogerie okoolo 2 eur

jankaaaaaaaa

prvu tabletku si zobrala vtedy ke si mala? ak ano tak sa nemusis bat, niekedy pri hak zvykne menzes uplne oslabit