Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem sa zobudit

Príspevok v téme: neviem sa zobudit
bojimsa

Vela krat mavam sen, ze sa neviem zobudit, ale minule to uz bolo skoro ako uplne naozaj, a dnes to bolo tak hrozne, ze mam stale hrozny pocit...Vedela som ze lezim na posteli, ze mam na sebe paplon,ze je este mam doma a pod....Cez strthodinu som sa snazila zobudit, nejako sa pohnut, zakricat a proste nedalo sa. V tom sne som normalne videla okolie, aj ked som mala zavrete oci...Napr. ako som sa silou mocou snazila dat dole zo mna paplon, a uz som aj citila ze ho davam dole, pozrela som a stale bol na mne..Alebo mam v izbe hodiny, ktore su pokazene a raz idu a raz nejde, takze vzdy je na nich iny cas, a v tom sne som videla ze je na nich 9 hodin, a ked som sa konecne zobudila bolo na nich naozaj 9...Proste citila osm sa ako mrtva v tom sne..Bolo to uplne ako skutocne, ved som bola pri zmysloch, len som sa nevedela zobudit...
Ak to takto nejako prebieha uplne chvilu po smrti, je to hrozne...Clovek vidi okolie, vnima, ale nevie vidat ani hlasok, pohnut sa nic...Je to vazne hrozny pocit...
Bojim sa, ze zase sa nejake rano budem chciet zobudit a nepojde to :-(

Danka_1

To s tými čiernymi energiami je tottááálna sprostosť :D verím v nadprirodzené veci ale toto je sprostosť rovnako ako veštiace karty ,vyvolávanie duchov aké každý skúšal v detstve s kamaratkami :D ...vyvolávanie krvavej mery a tak :D :D ..... Je to presne ako napísala vyššie neškodná paralýza keď sa mozog zobudí skôr ako telo a telo je zablokované vďaka hormonom aby si ...keď sa ti sníva že bežíš tak aby si realne nebehal aj v posteli :D .... môže ťa to až tak vydesiť že budeš pociťovať taký strach ako keby ti niekto "sedel" na hrudi ...ale druhý tretí krát už ťa to tak nevydesí a ty chvílku počkáš a normálne vstaneš ako iné dni :D .... :) pekný den

babatinko

ja som to mavala tiez ale to uz bolo davno asi pred 3/4 rokmi naposledy. ked som sa prestahovala na ine miesto prestalo to..zatial. mas pocit ze ta nieco silno drzi a ty sa nemozes pohnut a chces kricat ale nikto ta nepocuje ale ty si myslis ze kricis..a dokonca mozes mat aj pootvorene oci a vydis rozmazane izbu okolo seba, alebo aj toho kto vedla teba lezi. mavala to aj moja kamoska,s ktorou sme byvali spolu a zdrziavali sme sa spolu na rovnakych miestach, s rovnakymi ludmi.a videla som ako to vyzera na nej..nic prijemne..nevedela som ci jej mam pomoct zobudit alebo nie.
takze ja som si o tom nasla: psych. utoky na vase nevedomie. najcastejsie psych.utoky pochadzaju z nevedomosti alebo zloby nasich blizkych kt.sami mozi byt obetmi inych. je to nejaka neviditelna sila,ktora vas napadne len vtedy ak je vas ochranny zavoj strhnuty. niekedy ludia aj vplivom miesta prichadzaju do styku s neviditelnimi silami.na miestach kde su tieto sily silno zkoncentrovane ich mozeme slabo vnimat. mozeme mat pocit utlacenosti,uzkosti ktory vsak prejde ked odideme na ine miesto. casto sa pri psych.utokoch objavuju charakteristicke sny, ktore mozu priniest pocit ,akoby niekto klacal na hrudi spiaceho. (v mojom pripade to bolo klacanie na chrbte kedze spim na bruchu)nikdy utok nepride len tak.napr.necitime sa dobre na tele potom sa uz nachadzame v neviditelnom boji. dosledky: nevedomky citime nervovu vycerpanost, sme bledi az bezkrvni, mame obavy az strach z niecoho. TOTO SA PREJAVUJE PREDOVSETKYM PRI ZASPAVANI. ked koncentracia psych.utoku dosahuje urciteho stupna, pripojuju sa k subjektivnym javom aj javy objektivne. ukaz, kt. napadne etericke telo sa prejavi aj na tele fyzickom. vela krat po astralnom boji prebiehajucom behom spanku sa ukazuju modrave skvrny, kt. maju aj urcity tvar. dalsim prejavom utokov je citenie nerpijemnych zapachov. hnijuce maso pocituju ludia, kt.niesu mediom.niekedy pocit dotyku niecoho slizkeho.byvaju to i dojmy zvonenia a hluku.
takze asi takto, a ak to nieje tvoj pripad tak sorry nechcela som ta este viac vyplasit.

babatinko

ja som to mavala tiez ale to uz bolo davno asi pred 3/4 rokmi naposledy. ked som sa prestahovala na ine miesto prestalo to..zatial. mas pocit ze ta nieco silno drzi a ty sa nemozes pohnut a chces kricat ale nikto ta nepocuje ale ty si myslis ze kricis..a dokonca mozes mat aj pootvorene oci a vydis rozmazane izbu okolo seba, alebo aj toho kto vedla teba lezi. mavala to aj moja kamoska,s ktorou sme byvali spolu a zdrziavali sme sa spolu na rovnakych miestach, s rovnakymi ludmi.a videla som ako to vyzera na nej..nic prijemne..nevedela som ci jej mam pomoct zobudit alebo nie.
takze ja som si o tom nasla: psych. utoky na vase nevedomie. najcastejsie psych.utoky pochadzaju z nevedomosti alebo zloby nasich blizkych kt.sami mozi byt obetmi inych. je to nejaka neviditelna sila,ktora vas napadne len vtedy ak je vas ochranny zavoj strhnuty. niekedy ludia aj vplivom miesta prichadzaju do styku s neviditelnimi silami.na miestach kde su tieto sily silno zkoncentrovane ich mozeme slabo vnimat. mozeme mat pocit utlacenosti,uzkosti ktory vsak prejde ked odideme na ine miesto. casto sa pri psych.utokoch objavuju charakteristicke sny, ktore mozu priniest pocit ,akoby niekto klacal na hrudi spiaceho. (v mojom pripade to bolo klacanie na chrbte kedze spim na bruchu)nikdy utok nepride len tak.napr.necitime sa dobre na tele potom sa uz nachadzame v neviditelnom boji. dosledky: nevedomky citime nervovu vycerpanost, sme bledi az bezkrvni, mame obavy az strach z niecoho. TOTO SA PREJAVUJE PREDOVSETKYM PRI ZASPAVANI. ked koncentracia psych.utoku dosahuje urciteho stupna, pripojuju sa k subjektivnym javom aj javy objektivne. ukaz, kt. napadne etericke telo sa prejavi aj na tele fyzickom. vela krat po astralnom boji prebiehajucom behom spanku sa ukazuju modrave skvrny, kt. maju aj urcity tvar. dalsim prejavom utokov je citenie nerpijemnych zapachov. hnijuce maso pocituju ludia, kt.niesu mediom.niekedy pocit dotyku niecoho slizkeho.byvaju to i dojmy zvonenia a hluku.
takze asi takto, a ak to nieje tvoj pripad tak sorry nechcela som ta este viac vyplasit.

bojimsa

Ale ved to bolo velmi neprijemne...Som sa chcela zobudit a nedalo sa, a pritom som so zazmurenymi ocami videla okolie...Dufam, ze uz dlho sa mi toto nestane...Lebo ja viem co je sen, ale toto bolo realne ja som vnimala, ze spim a ze sa chcem zobudit a tak som chcela kricat, alebo sa miknut aby som sa brebrala a nedalo sa...Minule ked som mala toto iste, ked to uz bolo tiez skoro realne, som v tom stave, ked som sa chcela prebrat a nedalo sa, rozmyslala, ze ake to je hrozne, ze asi som mrtva a ze nechcem byt mrtva..Nastastie som sa prebrala, ale teraz to trvalo velmi dlho kym sa mi podarilo prebrat :-((...Proste sa bojim, ze raz ked sa mi to stane, sa mi uz vazne nepodari prebrat...Ale, ked nad tym logicky rozmyslam, som zdrava, mlada atd, nie je predsa mozne aby som pocas spanku zomrela...Mozno si niektori myslite, ze mi sibe, ale ja som normalna, a vnimala som ze sa ccem zobudit, ale dlu chvilu som nevedela :-(

xixa

je to spankova paralyza...casom si na to zvyknes a dokazes to ovladat... mne sa to stava dost casto :)a da sa to vyuzit na astralnu projekciu

takto tak

pozri astralnu projekciu...takto sa to totiz zacina
mas stastie ..ja sa o to pokusam nasilu...a hlavne sa neboj :))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem sa zobudit - Fórum - ZDRAVIE.sk