Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem ako jej to mám povedať...

Adroankaa

Ahojte,mám 14 rokov...
Už sa holím ale nikto o tom nevie..je to tým že sa to hanbím povedat mame...o chvilu ideme na dovolenku a musim sa oholit ale neviem ako to mam povedat mame-ešte raz hanbím sa..poradte mi ako to mam povedat..dakujem :)

jankaaaaaaaaa

alebo ked mama pojde do obchodu a spyta sa co ti ma kupit tak jej povedz ze jednorazove holiace strojceky. ja som to tak robila, alebo som si kupila sama a nic som nikomu neoznamovala ze si idem holit nohy ci pazuchy :D

babatinko

a ja som kradla mamine ked som stym zacinala a myslela som si ze som super tajna ze na to neprisla ze pouzivam jej ziletku..ale mamina je mamina..a na depilovanie musis mat kozu.ja nemam;(ked som si prvy a posledny krat vydepilovala JEDNU NOHU tak mi to islo aj z kozou lebo ta moja je velmi tenka a citliva az priesvitna;)
teraz si chystam kupit laserovy depilator;)

Bekuus

Myslím si že depilovanie nôh je normálne mamine to normálne povedz alebo jej to vôbec nehovor :)..ale naozaj keď začneš musíš pokračovať. A hlavne si musíš vybrať správny depilačný prípravok..či už je to depilačný krém alebo depilačné prúžky. Alebo dokonca normálne holenie..prispôsob to tvojej pokožke :)..držím palčeky!

alibi

ani ja som nikomu nic nehovorila.proste som si zacala holit nohy. nikto to neriesil ved nie sme v stredoveku. ci mas nejaky problemovy vztah s mamou?

anjelik9

podla toho koľko máš rokov a kde všade sa chceš chlpkov zbaviť bo ked raz začneš tak už musíš pokračovať kedže ich budeš mať optickky hrubšie

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem ako jej to mám povedať... - Fórum - ZDRAVIE.sk