Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Štúdium práva - prijímacie konanie

Tomassss

Bolo 20 otázok a v každej päťkrát áno, nie a neviem. Čiže dohromady 20x5 rôznych odpovedí. Ja som mal otázky prevažne z dejín, filozofie a niečo z ekonomiky. Problémy mi robila hlavne filozofia. No tak Ti držím zajtra palce a daj vedieť ako si dopadla.

luckaaaaaa

ja soms a hlásila na denné do Trnavy, na denné aj na UK a tu aj na externé. V Trnave mám prijímačky zajtra a v Blave v piatok a pondelok. Ja som sa učila trocha viac, videla som slovenske dejiny podľa otázok, čo boli v minulých rokoch na prijímačkách v Blave a ešte nos. ale svetové dejiny som ani neotvorila... V tej trnave koľko bolo otázok z čoho?

Tomassss

Resp. hlavne tí, ktorí sa všetky otázky poriadne naučili. Ja som sa tomu venoval ani nie dva dni. A tie dejiny som nevidel vôbec. Jednu školu mám už za sebou, možno vďaka tomu viem viac a mal som správnych 61 zo 100 odpovedí. No čakať do utorka, že či ma prijali alebo nie, tak to je dosť na nervy. Ty ideš kedy? A Ty si sa hlásila na denné?

luckaaaaaaaa

Takých bude viac a držím sa toho, že aspoň pôjdeme externe. je to lepšie ako nič a rok zostať doma... Naozaj sa tam asi dostanú len tí najlepší,alebo tí, ktorí majú šťastie.

Tomassss

No systém nie je zrovna najlepší. Či som zvládol? Zrejme nie. Idem síce na externú formu štúdia, kde vraj stačí menší počet bodov, ale či mi to bude stačiť tak to neviem. Tento rok som zrejme premárnil šancu.

Tomassss

Tak viacerí vraveli, že test bol dosť ťažký, ale záleží od toho aký test dostaneš. Všetky otázky aj odpovede generuje počítač. Každý má iný test. Výsledky, že budú na stánke na budúci týždeň v utorok, ale možno sa im to podarí už v pondelok. Zlé je to, že sa odpočítavajú body. Plný počet je 800 a napr. aj keď správne odpovieš na 60 otázok tak budeš mať len 160 bodov. Na denných treba vraj približne 500 bodov. Ide o to, aká bude úspešnosť. Držím Ti palce.

luckaaaaaaaa

tomas, aký bol ten test? ťažký? vedel si?:) ja mám z toho mierny stres. moc som tomu učeniu nedala... Kedy budú oficiálne výsledky, koho zoberú a koho nie? lebo na stránke fakulty som to nenašla...

Tomassss

Ahoj, ja som bol dnes v Trnave. Bolo 20 otázok. V každej otázke 5 odpovedí, kde si mala zaškrtnúť buď áno, nie alebo neviem. Čiže dohromady 100 odpovedí a maximálne 800 bodov. Za každú správnu odpoveď dostaneš 8 bodov, za nesprávnu sa Ti odráta 8 a za odpoveď neviem sa Ti odrátajú 4 body. Test Ti vyhodnotia hneď po skúške tak do 15 minút (aby si vedela počet bodov).

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Štúdium práva - prijímacie konanie - Fórum - ZDRAVIE.sk