Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kto so mnou zacne skakat cez svihadlo?

pawliq

Ahojte baby. :o)
Ak mate zaujem skakat cez svihadlo, zhodit kilecka a zaroven sa zabavit, skuste sa pridat k nam. :o) Ucim skakat cez svihadlo - rozne triky, skoky, cez svihadlo aj cez lana.. Je to spojene aj s dance, takze urcite zhodite, aj na stehnach a svaly sa pekne vyrysuju. Vsetko naucim. :o) Od septembra mi zasa zacnu kurzy, nie je to drahe a je to hlavne zabava, ucim rozne triky a skoky. V priebehu septembra budem robit aj konkurz na zakladny team, ktory budu prezentovat moju svihadlovu skolu. :o) mame uz zopar vystupeni a telerano. Ak vas to zaujalo, dajte mi vediet na mail: pavlina.hadova@gmail.com
trenujeme v BA, neviem, odkial ste
Neskor budem hladat baby aj po SR, tak ked tak sa ozvite.
pavlina

[zruseny7]

Ja sa chcem pridať k skákaniu na švihadle :)) to by som potrebovala pekne vypracovať zadok a nohy ..ako často a ako dlho by sa malo skákať? :P

janush

jasne, skakanim na svihadle budes mat nohy viditelne stihlejsie...takisto zadok..je to naozaj super na vypracovanie spodnej casti tela...a je to aj velmi dobre cvicenie na kondicku...len treba zacat pomalicky, nie rovno pol hodku na prvy krat...najskor zacni 10 minut denne, potom to postupne zvysuj..drzim palce

zunanah

takze skakanim na svohadle nezhodim tukove vankusiky?.. a ak mam silne stehna tak sa mi tie nohy len vypracuju ale nezhodim ano? :( aky sport je teda vhodny naozaj na zhodenie?

janush

zunanah...ja cca 3-4 roky skacem na svihadle 4-5 krat do tyzdna 35-50 minut...za tu dobu som vobec neschudla na vahe..akurat som si pekne vypracovala nohy...mala som obdobie, ked som bola chora, skoro 3 mesiace som vobec neskala, stravujem sa stale rovnako, mozno jem aj trochu viac..a pocas tohto obdobia isli 2 kila dole...teraz som zase zacala skakat, takze mam skoro o kilecko viac...ale aj tak, skakanie cez svihadlo ale hlavne beh, su najlepsie sporty na vypracovanie svalov

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kto so mnou zacne skakat cez svihadlo? - Fórum - ZDRAVIE.sk