Ocistna kura = jojo efekt?

Príspevok v téme: Ocistna kura = jojo efekt?
baaara

Prosim vas mam jeden problem. Chcela by som si spravit nejaku ocistnu kuru, taku aby sa mi vyplavili z tela toxiny a cele telo sa mi precistilo. Nasla som napr. taku, kde 10 dni pijete len vodu s javorovym sirupom, citronom a kajenskym korenim, ale hrozne sa bojim ze by som po nej rychlo schudla a po skonceni samozrejme zase pribrala. Neviete o tom nieco? Moze sa to stat? Alebo poznate niekto nejaku lepsiu ocistnu kuru? Dakujem za pomoc

marieanna

Ahojte všetci!

Keď do príspevkov píšem, že sa podelím o informácie a skúsenosti, je myslené, že ZADARMO.

Kontakty na mňa:

marieanna53@gmail.com

marie.anna53@gmail.com

marieanna

baaara a moletka

Ja som schudla zdravo, bez hladovania aj cvičenia 15kg za necelého pol roka.
Mám také problémy s chrbticou, že nemôžem cvičiť.
Napísala som si teda jedálníček a presne podľa neho som sa stravovala + výživové doplnky od jednej firmy. Ešte potrebujem dať dolu 5kg. Ja som totiž z lieku na alergiu pribrala za rok 20kg a žiadne hladovky ani očistné čaje, či spaľovače tuku nepomáhali. Všetko sa mi lepilo naspäť v podobe jojo efektu.
Podelím sa o moje skúsenosti, ak chcete. Moja mailová adresa je: marieanna53@gmail.com

Kacenka23

Moje skusenosti s javorovou ocistnou kurov.
Pôvodne ma tato kura trvat 10 dni ale mozme ju drzat aj 7 dni ,3 dni alebo si ju predlzit na 14 dni. Ja som sa rozhodla ,ze ju budem drzat 7 dni. Pri tejto detoxikacnej kure sa nic neje iba za pije voda a limonada z javoroveho sirupu,cayanskeho korenia a citronov. Moze sa pit aj matovy caj a odporuca sa pit caj s laxativnymi ucinkami na noc a hned rano(rano mozme nahradit caj slanym nalevom).
1.den. Urobila som si tento sirup a kedze som tam pridavala studenu vodu tak mi aj zo zaciatku chutil ale postupne sa mi ten napoj zohrial pocas dna a veru vlazne mi to moc nechutilo k veceru som to uz pila nasilu a myslela som ze pojde zo mna von ale zvladla som to. Hlad som nepocitovala,napoj ma zasitil,citila som sa dobre.
2.den. Bol fajn zazrakom mi to aj zachutilo a citila som sa dobre. Bola som si dokupit javorovy sirup(postupne som si ho dokupovala kedze som nevedela ci vobec tych 7 dni vydrzim) a kupilla som si aj caj s laxativnymi ucinnkami teda list senna.Na noc som si urobila tento caj a islal spat.
3.den. Rano som za zobudila a startovala som na wc som rada ze som dobehla.Potom som si urobila znova senny caj co mne neprekazalo pretoze som momentalne nezamestnana ale inak moc neodporucam lebo som na wc isla o 3 hodiny potom o dalsie 3 hodiny a znova o 3 hodiny a tie hrozne krce, takze pracujucim odporucam dat si caj na noc ale rano uz nie.A vtento den zacali problemy neviem presne aky organ ma bolel ale myslim ze to bola nadooblicka bolelo ma na lavej strane pod rebrom .
4 a 5.den. Citim sa fajn zvladam to dobre ale cim dalej ma boli viac ta nadooblicka.
6.den. Hovorim si ,ze kuru ukoncim lebo ta bolest ma uz trochu desi,predsa chcela som urobit nieco pre svoje zdravie a bojim sa ,ze si uskodim.
7.den. Stale to boli a uz teraz viem ze tuto kuru si uz nezopakujem tesim sa kedy skonci tento den a vypijem posledne glgy z limonady.Mimochod vsimla som si ze som nejaka zlta.
Kuru som ukoncila som este viac zlta a oblicka boli este take 2 dni.Mama ked ma na 8 den uvidela tak sa ma zlakla mala som fakt zlte oci.Prvy den po kure sa ma pit cerstva pomarancova stava postupne prechadzat na zeleninove stavy a na veceru zeleninova polievka.Druhy a treti den po kure-pomarancove stavy na obed zeleninova polievka na veceru dusena zelenina. Po tych 2-3 dnoch sa vraciam k normalnej strave.Po tom ako som presla k normalnej strave sa mi prirodzena farba vratila do toho tyzdna alebo piatich dnoch.
Pred touto kurou som mala celkom velke ocakavania ludia hovorili ,ze prestanu vypadavat vlasy,budete sa menej potit,budete mat belsie zuby,leskejsie vlasy,menej akne a ako plus aj nieco schudnete.
-vysledok:
-schudla som 2 kila ktore som hned ako som sa najedla nabrala spat,
-akne mam stale
-vlasy mi padaju stale
-jedine plus menej sa potim.
Zaver: neodcudzujem tuto kuru niekomu to moze fakt dost prospiet ale u mna teda az na to potenie niesu ziadne ine vysledky.A za tie stresy co som prezivala posledne dni ci som si nejak neublizila mi to asi ani moc nestalo.Nevadi do buducnosti viem ze mi takato kura nesedi a radsej vyskusam nejake detoxikacne caje stym ze sa budem moct normalne stravovat.A na chudnutie prejdem na moje osvedcene male porcie .

RNG

Na Slovensku je velmi slaba ponuka tychto veci, tiez su pridrahe a zriedkavo kvalitne. Preto ked chces kvalitne a ucinne prostriedky, hladaj cez internet v zahranici. Nejeden Slovak to dnes robi. Dobre internetove obchody su napr iherb.com, swansonvitamins.com, puritan.com ....
Nemozes ocakavat predsa, ze na Slovensku, ktore ma 0.1% obyvatelstva sveta a zhruba taky zlomok aj rozlohy , ze tam dostanes vsetko, co je dnes na svete na trhu.Ked chces viac informacii napr o enzymoch alebo cisteni tela, daj si do Google.sk slova "rng, enzymy "a podobne a najdes tam odomna plno prispevkov a vytazkov z roznej medickej (alternativnej) literatury

baaara

aha a prosim ta RNG nevies kde sa take veci daju zohnat?? v nejakych bioobchodoch alebo lekarnach to predavaju?

moletka: no ved ja som si aj myslela ze to takto asi nejako dopadne, ja som to totiz nechcela ako dietu a trapenie s vysledkom jojo efektu, len som si proste chcela precistit telo po skuskovom, lebo stale iba lezim a jem vselijake blbosti, uz mam z toho prisernu plet aj vsetko tak ale toto teda radsej skusat nebudem, skoncila by som vyhladovana, nervozna a s kilami navyse asi :))

moletka

Ja som ju držala a schudla som 4 kg, ktoré sa mi jojo efektom aj vrátili naspäť. Takže nič moc pre toľké trápenie sa.

RNG

Vobec nemusis drzat ziadne hladovky
Dnes su na trhu silne enzymi, rozne absorbenty a chelatory, ktore vedia telo dokladne precistit aj pri normalnej strave.

Na precistenie pecene je napr protokol dr Berksona, ktory zvysenim toku zlce a stimulaciou/posilnenim regeneracie pecen precisti.Ladviny sa precistia napr cajom z byliny chanca piedra, ktora dokomca vie rozpustit kamene s ucinnostou 94%.

Hladovky a precistenia roznymi stavami su dnes vec minulosti, hoci este stale nedavnej a vela ludi im stale veri.
Ale co si neuvedomuju, ze pri silnom obmedzeni stravy sa znizi prisun roznych zivin, co oslabi imunitu a rozne procesy v tele.
Radikalne diety akehokolvek druhu su povacsine aj skodlive.