ja to naozaj nepochopim!!!

Príspevok v téme: ja to naozaj nepochopim!!!
User_37597

ako moze niekto povedat ze citi a vidi ze mu rychlesie rastu vlasy?vsak co si ich rok meria ze kolko mu narastu a potom dalsi rok kolko mu narastu s vyzivovim doplnkom???boze ludia aky ste len na hlavu podaktory!!!
inak sem mozete napisat kludne aj vy co nepochopite na ludoch..
ale myslim si ze takym stylom tu ta tema dlho neostane :D

alebo.

bibsa, ale coby. Ja ked som zacala brat obycajny zinok, tak som to videla na vyrastani farby. Ovela rychlejsie mi rastli, tak kvoli tomu, ze ty tu skusenost nemas(alebo si menej vsimava k svojmu telu) nemusis hned zakladat temu na odreagovanie:)

User_37597

ShaulaThalit
ze sa tebe moje temy v skutocnosti pacia len sem vzdy prides ked mas zlu naladu a ja ti pridem akurat do rany...jajajaj :)

User_37597

priemerna rychlost rastu chlpov na nohach je :
rano sa oholim a vecer ma v posteli skope manzel lebo si mysli ze som yeti :D

User_37597

crazyhair0
ale vsak dobre verim ti ale my sme tu hovorili o tom ze zenske si myslia ze s nejakeho produktu im narastu vlasu rychlejsie...
je pravda ze niekomu rychlejsie a niekomu pomalsie rastu ale urcite to neovplyvni nejaky uzasny sampon,spray,vodicka nebodaj prasok..este hormony mozno aj to nemam odskusane :D

crazyhair0

No chlpy az tak rychlo nerastu, ale tiez tipujem, ze to bude asi rychlejsie ako priemer :) Tie som si este nemerala, to sa tazko meria :D Inak neviete, aka je priemerna rychlost rastu chlpov na nohach? :)

lost

ale 2cm za mesiac, to by som nechcel :D teda mne rastu mozno 1cm mesacne, este som to nemeral, ale vzdy ma to zaujimalo, aby som vedel ako casto musim vysolit 5 eur za skratenie vlasov :D

lost

len blbec prestane citat zivotopis lebo su tam gramaticke chyby

poznam cloveka co ma gramaticke chyby ale dost mi v zivote pomohol (z pracovnej stranky) a neni vymlety, len hold neovlada y/i dokonale..

a poznam aj ludi co dokonale ovladaju pravopis, no upratuju toalety

ked uz, tak uz.. som to musel napisat takto :D

grmatika jednoducha nie je, mimohodom SVK patri k najnepochopitelnejsim jazykom sveta.. (uz aj ten hypermulti zapor v jednej vete) napr. nikdy s nikym nechodom nikam.. dava to LOGICKY zmysel? ani zdaleka :) (to je ako v matike -5 -5 je -10 a nie +10 , tj. nic nemam = mam vsetko.. ) alebo tak nejak :)

crazyhair0

Nesmejte sa mi, ale ja som si fakt merala vlasy :D Ale neuzivala som ziadne doplnky, len tak zo zvedavosti, lebo sa mi zdalo, ze mi rastu rychlo :) A mala som pravdu, za mesiac mi vyrastu tak 2 az 2,5 cm. Najlepsie sa to meralo na ofine, ked som si ju nechavala odrast. Aj to dobre bolo vidiet, ze napriklad predne vlasy som mala nad obocim a o nejaku dobu uz boli pod bradou :)