ja to naozaj nepochopim!!!

Príspevok v téme: ja to naozaj nepochopim!!!
User_37597

ako moze niekto povedat ze citi a vidi ze mu rychlesie rastu vlasy?vsak co si ich rok meria ze kolko mu narastu a potom dalsi rok kolko mu narastu s vyzivovim doplnkom???boze ludia aky ste len na hlavu podaktory!!!
inak sem mozete napisat kludne aj vy co nepochopite na ludoch..
ale myslim si ze takym stylom tu ta tema dlho neostane :D

User_37597

no ved to je jasne :) ze vidis podla vyrastenia farby kolko ti narastli ale predsa len vsak co si tie zeny meraju vlasy pred tym ako zacnu uzivat liek a potom?ja to nepochopim :D
nepochopim ludi kt veria teleshopovim reklamam:
"ach horst pozri toto je scela nova vodicka na prirodnej baze s ktorej ti zacnu rast vlasy-ale nie john neverim tomu chcem nejaky dokaz" (potom ukazu 5 ludi ktorim strcili par ostrihanych vlasov na ples a uhladia im to a ludia tomu naozaj naletia :D a este ta veta na zaver reklami:" ach horst neveril som ale vidim ze to funguje,ihned si idem kupit 3 balenia":D
a o tom sebectve hej ani ja to nepochopim..sestra mala priatela kt prisiel k nam raz za maesiac a hned zacal jezis ako s aponahlam nic nestiham///vela prace vela ucenia..on sa musi straaaaaasne vela ucit!!!
je nedobre ked musi clovek napomenut druheho ze hladi iba na svoje problemi a ze ci si naozaj mysli ze je jediny s takym problemom...

Anaya

Ja necítim :-), ale vidím, koľko mi narastú vlasy.....farbím si ich, takže podľa farby vidím, že mi za 2 mesiace narastú o cca 2 cm... :-)...A neberiem, žiaden doplnok - sama si ich rastiem :-)))

A ináč, nepochopím ľudí, ktorí si myslia, že oni jediní na svete majú nejaký problém a dokážu kvôli tomu všetkým naokolo pokaziť deň, náladu....a pritom tie ich "problémy" sú oproti druhým úplne nič....