Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Účtovníctvo

Príspevok v téme: Účtovníctvo
Anaya

Potrebujem vážne zmeniť prácu a keďže mám takú školu o ničom a nechcem už pracovať v oblasti, v ktorej sa pohybujem prakticky od školy a teda to aj trošku ovládam :-), napadlo mi, že by som si spravila kurz účtovníctva a skúsila to v tomto smere...
Nieto mi aj hovoril, že účtovníčka aj celkom dobrý plat dostáva...
Myslíte, že je to niečo, čo sa dá v pohode zvládnuť a že by potencionálnemu zamestnávateľovi nevadilo,že mám len nejaký kurz a nie školu?

mate59

je to ale náročná a psychicky vyčerpávajúca práca,ale záleží, čo budeš robiť.Ak budeš viesť agendu u súkromníka, máš aj zodpovednosť za nesprávne zaúčtovanie a neustále doplňovanie si zmien v zákonoch,ktoré sa novelizujú,jednanie na daňovom úrade a podobne.Veľmi záleží od toho, kde budeš pracovať.

Anaya

Čerešňa---ďakujem,......nemyslela som zrovna, že sa dá na tom "zarobiť", ale je to určite lepšie ako manuálna úkolová práca za minimálnu mzdu ;-)

čerešňa

Môžeš pracovať ako účtovníčka aj keď nemáš školu, ale len kurz, no bolo by dobre mať aspoň pol roka prax v tejto oblasti, čiže začať pod dozorom skúsenej účtovníčky a potom to robiť sama. Ak Ti to bude zamestnávateľ tolerovať, alebo Ťa má kto zaučiť máš vyhraté. Inak ja sama pracujem ako účtovníčka i keď len JÚ, mzdy, fakturácia atď, no nemám pocit, že by sa dalo na tom dobre zarobiť. Treba neustále sledovať zmeny zákonov a hľadať možnosti ako to podnikateľovi uľahčiť pred platením rôznych odvodov, či daní. Ale tak skús a uvidíš, možno Ťa to chytí.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Účtovníctvo - Fórum - ZDRAVIE.sk