Ako zviesť muža?

Príspevok v téme: Ako zviesť muža?
brum

Poradte mi, ako mam zviest muza? Moj milacik je v posteli velmi aktivny, no teraz prisiel s tym, ze by bol rad, aby som ho zviedla. Komunikacia tu nezabrala, pretoze povedal, ze to necha cele na mne. Tak ako??? Ja nemam ani potuchy. Som dost hanbliva a kym zacnem nieco robit, on to zvacsa nevydrzi a vrhne sa na mna. Pls poradte

Brunette

Skus nejake sexi pradielko+tanček..u mňa to zabralo...bol z toho hotovy..skus nemaš čo stratit..aj ked to nejako pokaziš on bude uneseny tym pradielkom :)

snehulienka

Mávam tiež problémy so zvádzaním, ale myslím, že ked ti to nevyšlo brum, tak sa vôbec nestresuj.Sama si predsa napísala, že prečo si kaziť milovanie.Keď to proste nejde tak nejde a možno raz sa to podarí ani nezbadáš ako a nakoniec nieje to predsa všetko postavené len na zvádzaní.

jannax

ja si myslim že ak to nema byť spontánne kašli na to zvádzanie, v opačnom prípade budeš hrať len trápne divadlo. Ako by sa jemu páčilo keby si od neho chcela si pred teba klakol a vyznával ti lásku vo veršoch?

brum

no, uz je po zvadzani. dopadlo to totalne hrozne...on opat zobral iniciativu na seba, mna to uplne podrazdilo, rozplakala som sa...a tak to skoncilo. sice sme sa potom milovali, ale nebolo to ono... urobila som to skor kvoli tomu, aby mal radost. som totalne neschopna...