Hnusná, zákerná matka

Príspevok v téme: Hnusná, zákerná matka
vercicadolly

Ahojte.Mám 20 rokov a matku, ktorá ma začala nenávidieť. Neviem čím to je, ale ja si myslím, že mi závidí. Mám priateľa, s ktorým sa nadovšetko lúbime, teraz som zmaturovala, frajer mi kúpi všetko, čo mi vidí na očiach, o čo si len požiadam, o mesiac ideme na dovolenku, ktorú mi platí on!!!a som mladá atď...jednoducho ma začala nenávidieť, každý deň príde domov z roboty a za všetko mi nadáva, aj za také maličkosti, ktoré sú úplné hlúposti. Keď mi je s priateľom dobre, tak vidím ako ju to štve a len sa vypituje na všetko okolo neho aby ma nejako nahnevala a keď máme dni keď sa hádame za kraviny, tak ju to strašne teší!Priateľovu mamu mám rada, no neviem prečo sa mi ju stále snaží znechutiť a odlákať odo mňa.Nechápem jej správanie. Mala ma rada asi do 18 rokov, ale teraz ma nenávidí a ubližuje mi ako sa len dá!!!Dokonca začala najnovšie robiť, že si pred mojim otcom vymýšla blbosti na mňa a iba sa opekňuje. A ona vie, že to počujem, ale vie, že na to nemôžem povedať nič, lebo tatino by veril aj tak jej. to mi je už šum a fuk.Doma sa so mnou nikto nebaví, len pre to, lebo moja ,,milovaná mamička,, na mňa iba zazerá, nadáva mi a ponižuje a otec potom drží s ňou a ja som iba zavretá v izbe a čakám, kedy príde frajer z roboty a budem s ním...myslíte si, že mi závidí, alebo ma nenávidí? Lebo sú aj také matky, ktoré časom v takomto veku znenávidia svoje deti...ako by ste mi poradili? Čakám, kým si niečo nasporím do života a možno za 2-3 roky chcem odtialto odísť!!!preto nejdem ani na VŠ ale hneď do práce, aby sme mohli ísť bývať :( prosííím píšte :(

vercicadolly

ivanecenka tak ja si myslím že tak isto dopadnem aj ja, pretože ja už nemám chuť sa po tomto všetkom na ňu aj pozrieť a byť v jednej miestnosti. Veruže aj z domu pôjdem, len ešte musím vyčkať tie 2 roky, čo je pre mňa v takejto situácii strašne vela!!! a môžem vedieť aká bola tvoja mama keď si odišla?

ivanecenka

no, to si ona neuvedomuje... ja mám s matkou rovnaký problém, ale už sme tam, že s ňou nekomunikujem a zatiaľ mi to ani nie je ľúto... ak to ide, skúste sa o tom porozprávať, ak je iba direktívna, rýchlo z domu...

vercicadolly

@SmajliQa nie neni to tým.Jeho má práveže rada.Je to vidno. Jemu sa pchá do riti s prepáčením viac ako komu kolvek inému.
@ivanecenka ale takto ma stratí omnoho skôr než sa stihne spamätať.a ona sa so mnou nevie porozprávať.ona jednoducho na chvilu prestane a na druhý den zas! ja jej už neverím nič.je to zákerná žena.

smajliQa

ahoj.. podla mna nema rada tvojho priatela.....
to mi jedine vyplyva z toho co pises...
ak ta mala rada 18 rokov, neprestala iba tak. mozno si sa jej niecim zprotivila, ani nevies cim... mozno je to naozja priatelom... zistila ze nie je jedina v tvojom zivote a snazi sa ho odlakat.. znechutit ti ho...

ivanecenka

ahoj, moja. To sa len Tvoja mama bojí, že Ťa stratí. Skúste si to vydiskutovať, lebo inak sa Ti stane, že sa tak pohádate, že nebudete so sebou vôbec komunikovať.