Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ste schudli vy?

Annika1987

Kluc k stihlosti je hlavne v strave, sport je len podpora. Myslim, ze vhodny je kazdy aerobny sport, ktory hlavne budes robit pravidelne a aj vydrzis pri tom.

Sisi135

Nelka myslím že stačí mať jednu tému nie všetky na zdraví :) Čo sa týka môjho chudnutia tak hlavne strava 6x denne, zdravo primerané porcie (nie veľké ani malé - vážila som potraviny a počítala KJ ako aj B S T) a cvičenie 3x do týždna

KaliKali

Ja som schudla hlavne zmenou jedálnička, pohyb bol len taký bonus (skákala som na švihadle a chodila na spinning).

majka_21

ja som skombinovala plavanie + kardio v posilovni a posilovanie. a inak strava tak ako pise kikuskajka... schudla som 7 kg zatial a vahovo chcem ist dalej dole. moj ciel je este 13 kg. mam 178 cm vysku a 78 kg.

kikuškajka

ja som schudla pomocou rotopedu. 5 krát týždenne po 30 - 40 min. sem-tam aj pridať nejaké posilnovacie cviky - brucho, ruky... schudla som tak desať kil.
A pravidelnou stravou, jedla som 5 krát denne, aj o ôsmej večer.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako ste schudli vy? - Fórum - ZDRAVIE.sk