Ryšavky

jankaaaaaaaa

to hej, ale ja farbim na cerveno, vyrazne cerveno, nie na rysavo :) ale rozmyslala som aj o rysavej, ale to by som musela odfarbit vlasy najprv :/

paupau

mm záleží ako dlho to budeš mať na na hlave a tiež akú máš svoju farbu.. podla toho chytí. ja mam teda svoju takú špin. blond a chytá mi to pekne, vyzerá to v podstate ako prirodzená ryšavá..

jankaaaaaaaaa

tiez som rozmyslala ze ju kupim, ale maju len jeden cerveny odtien, a ten je dost tmavy :/ viem ze v teta drogerii stoji okolo 5,6e

paupau

svoju mam blond..
a lorealku mozem mat aj dva mesiace a stale je pekna.. teda samozrejme zmýva sa ako kazdá ale určite nie tak rýchlo ako ta londa alebo podobne.. hlavne je to olejova farba teda funguje trosku na inej baze.. ja ju mozem len odporučit. a myslim ze v porovnani s inymi nie je az tak strasne draha... bezne ju kupit za 7e... niekedy aj za6 a vydrzí stopercentne minimalne mesiac.

jankaaaaaaaaa

ja mam svetlo hnede vlasy a farbimviac ako pol roka na cerveno a vyskusala som uz asi vsetky drogerkove farby.. a vsetky sa vymyvaju rychlo :/ ale tato joanna asi najrychlejsie, tak sa mi zdalo no. tie londa su fajn, maju viacero peknych cervenych odtienov.

Linguistics

Ja ked som mala cervene vlasy, vsetky sa mi vymyvali :)
Tuto pouzivam, a fakt sa mi nevymyva. Farbim vlasy az ked su odrastene (lebo mam hnede vlasy), takze ja som s trvacnostou tejto farby spokojna :D

Linguistics

Ja pouzivam tuto uplne lacnu farbu za 2.15 :D -odkaz odstránený-
neviem, ci je to rysava, skor nejaka.. rysavo-medeno-oranzova, ale mne sa paci :P
Nad tou Loreal-Mango tiez uvazujem, len ta je financne narocnejsia :D