Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Partacka na chudnutie ?

alibi

ja mam 165 cm a 62 kil.. chcem schudnut na 55.. ale namiesto toho som este kilo pribrala lebo mam depky z rozchodu.musim sa pozviechat. uz predtym som schudla 10 ale nejak sa neviem namotivovat k tomu to dotiahnut do konca. neznasam ked zajedam blbu naladu.

Josie

Ahoj, pokusila som sa napisat ti mail, ale vraj adresa sikulka@yahoo.com neexistuje :( Urcite je to takto? Pripadne skus napisat najprv ty mne na sylphydeen@gmail.com, ci to pojde..

Josie

casey, som za :) teraz idem uz spat, ale zajtra ti napisem na mail :) a z toho si nic nerob, aj ja mam dni, kedy som schopna zozrat chladnicku aj s dverami, bude zase lepsie :) ozaj si z toho nic nerob

casey

Josie : Gratulujem :) Inak tak ma napadlo, ze aj tak tu my dve tahame diskusiu, tak co keby sme si zacali pisat cez email ? :) Ja som uz spominala moju adresu, tak mi mozes napisat ak chces, mne to mrzne :( Inak dneska odveci den, dostala som kramy =D tak som papala jak keby som v zivote nejedla fakt :( teraz neviem ci do smiechu ci do placu =D :(

Josie

Ahojte :) Ja sa celkom drzim, zatial som na ranajky mala musli s mliekom, potom kavu s mini kolacikom, na obed kuracie maso s ryzou. Poznate caj Pu-erh? :) Nie ze by som verila, ze vdaka nemu schudnem 10 kg, ale mam ho s grapefruitovou prichutou a je dobry :) Nemate niekto s tymto cajom skusenosti? Vecer idem na zumbu :) Chcela by som schudnut do konca septembra. To sa da, len pevnu volu :)

marca155

Ja mám 162 cm, a momentálne 55 kg, ale moja klasická váha je 58 kg. Len teraz sa mi podarilo schudnúť, kôli chorobe, ale nevadí mi to... kludne by som prila aj na 53 kg. Normálne mám s toho dobrý pocit, prestalo mi chutiť jesť, vôbec nepocitujem hlad, dám si minimum za den a som okey. Vysadila som pečivo, salamy, sladké, slané.. ostali mi bielkoviny - tvaroh, cestoviny, jogurty, musli, mlieko.

casey

Ahooojte babenky :) Takze moj dnesny jedalnicek : vlocky s jogurtom a cucoriedkami, hrozno, 2 kavy ale bez cukru , sucha ryza so zeleninou :)Takze dufam, ze v sobotu budem mat 76 kg, uz sa nemozem dockat vazenia :) Mi to pride hrozne divne, kedze som dakedy vazievala aj 89 kg :D ... (aj 64) :D .. ja som taka "vykyvova" :) Inak ja som v zahranici a tu aj studujem :)...

Josie

Ja budem mat 20 az v januari a tiez si pripadam stara :D Pred mesiacom som maturovala a idem dalej na VS do Brna :) A ty? Studujes? Som z Piestan a ty? :)

casey

to je supeeer, to sme aj vekovo na tom podobne :) Ja idem mat teraz 21 v Juli, tak si pripadam uz taka stara :( ale zatial je to 20 tak som rada :) A co robis, studujes ci uz skoncene ? A odkial si ak sa smiem spytat ? :) Uz som si dala ranajky, hrozne dufam, ze do soboty budem mat 76 kil,... co dufam, ja ich mat budem !!!! :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Partacka na chudnutie ? - Fórum - ZDRAVIE.sk