Partacka na chudnutie ?

casey

Hej hej, ved ten jojo efekt :( aj ja sa bojim, lenze bohuzial na dovolenku medzi tie stihlucke dievcata , proste to musim risknut... Tak ty mas potom super jedalnicke Josie :) Ja si predstavujem, ze by som sa nejak tak stravovala kebyze nie som tak pracovne vytazena .. Inak moje miery su : 97 - 69- 104 (!!!!!!!!!!)... ano ano typicka hrustickova postava... co hrustickova, ja som jak hrusicko :( A co ty?

Josie

Ja som mala na ranajky musli s mliekom, nic ine neranajkujem, toto mi rano chuti jedine :) Potom neskor kavu s kockou horkej cokolady. Na obed bude asi karfiol so zemiakmi, este uvidim.. Potom mozno nejaky jogurt a vecer 1 krajec chleba so zeleninou. Takto priblizne sa snazim jest, niekedy je to horsie, niekedy dobre.. Hlavne chcem, aby to islo pomaly a bez jojo efektu.. Inak ake mate miery klasicke miery? :)

casey

ahoojte dievcata ... A mame nejaky specificky plan ? Moj plan je nasledovny, kedze som vegetarianka, musim si davat pozor ze co a kedy zjem : dnesny jedalnicek je : rano : vlocky s brusnicami a bielym nizkotucnym jogurtom, teraz planujem hrozno, potom nakrajanu zeleninu a okolo piatej ryzu so zeleninou... Medzitym vela vela vela vody a uvidime :) nepride mi to nejake drasticke ale myslim ze dostacujuce na schudnutie tych 8 kg , beriem v uvahu, ze z akej vysokej vahy idem, haha :)

Josie

Ja sa tiez chystam na dovolenku, uz 8.7. lenze to bude aj so zumbou a pilatesom, tesim sa :) Idem tam s kamaratkou, ktora chce tiez schudnut, tak hadam to nebude moc blbe :) Moj ciel je 60-65 kg. Asi pred 5 rokmi som vazila 62 kg a ja sprosta som si myslela ako je to strasne vela, zacala som dietovat... No hovadiny proste a vysplhalo sa to iba kvoli tomu az sem :( Tych 12 kg obdivujem :) V uplne najhorsom obdobi som vazila este viac nez teraz... Tak o 7-10 kg viac, ani som sa radsej nevazila. Len uz dost dlho stojim na vahe 73-76 kg, chcelo by to pohnut sa dalej :)

casey

Ahooooooooj tak to mas preesne take miery ako ja :) Akoze ja nie som nejaky fanusik drastickych diet, behom roka som velmi poctivou stravou a hlavne cvicenim zhodila 12 kg ale teraz dovolenka, si to presne vystihla :) A ty chces kolko schudnut ? moj ciel je nejak 64, 65 kg :)

Josie

Ja sa velmi rada pridam, "miery" mam takmer take iste- meriam 175 cm a vazim 76 kg :D Chces schudnut 8 kg za necely mesiac? Neni to trochu vela? A preco prave dovtedy? Dovolenka? :)