Chut na milovanie....

Príspevok v téme: Chut na milovanie....
\"o)

Ahojte! Chcem sa len spytat ci nemate skusenosti s mensou chutou na milovanie so svojou milujucou polovickou. V poslednej dobe som dost vytazena a nemam vela volneho casu a ked chcem vecer uz spat, tak nateseny pride moj ku mne, ze nieco bude, ale ja ho ako vzdy v poslednej dobe sklamem. Mali sme v minulosti i mensie problemy vo vztahu, ze by ma to odradzovalo? Neviem co mam robit a ako mam dostat chut na milovanie ako volakedy... Mate niekto skusenost?

ria

My sme mali tan isty problem,potom som zistila ze je na vine antikoncepcia lebo ta znizuje libido,no a tiez to moze byt stres.Skuste si urobit pekny vecer, kup si pradlo ktore je sexi a v ktorom sa budes citit pritazliva.

:o)

No, uvidim... Mozno to robi ta praca, ze jej je nad hlavu. A dalsia nevyhoda je, ze robi na 4 zmeny a mna to zabija, lebo nie sme vela spolu... Leb dufam, ze to medzi nami nie je uz len zvyk.

durka

ked ho chces potesit, skus sa vecer prekonat. snaz sa aby mu bolo s tebou dobre a mozno to zaberie aj na teba a bude sa ti to pacit :))

nesquik

moja nekasleme, ale napríklad ja som uplne ina ako ty. Ja ked ho zbadam by som ho najradsej oprela...a to sme spolu 2 roky. Kazdy vecer sa milujeme, resp. sexujeme. takze neviem..nezazila som to.... len s chalanom predtým, ale to sm ho uz nelubila a podvadzal ma, takze sa mi znechutil :) to ale urcite nie je tvoj prípad...