Rozchody

Slobodna

Väčšinou som iniciatórom rozchodu ja, pre rozdielnosť názorov alebo jednoducho preto, že sa zaľúbim do niekoho iného a pripadá mi čestné skôr ako začnem niečo iné-nové, ukončiť najprv to staré.

paupau

Zoznámenie?

v jednom bare a hoci nie som naivný romantik ani sentimentálny patetik - bola to láska na prvý pohľad :D

weronika ♥

takže ja som mala 3,5 ročný vzťah - dôvod rozchodu bolo : uz to bol skôr zvyk ako láska, bol strašne žiarlivý a v poslednej dobe aj agresívny :( nejak sa už teraz nebavíme ale kedže bývame blízko seba a máme spoločných kamarátov tak sa občas stretneme
další vzťah trval asi 2 mesiace : bol to skôr taký kamarátsky vzťah a nebola som zaľúbená, iba ma strašne priťahoval :)rozišiel sa so mnou on vraj kvoli mojmu bývalému lebo si myslel že ešte stále myslím naňho :)
a teraz k tomu sexu s bývalím..hej robila som to aj ked som sa rozisla s tym s ktorým som bola tri a pol roka tak sme spolu spávali a potom sme sa dali zas dokopy :D ale teraz s ním už nemôžem spávať pretože on ma ešte stále chce a nebolo by to pre neho dobre :( mozno casom ked ku mne nebude citiť takú lasku tak sa občas stretneme :) ja viem že to niektorý možno odcudzujete ale lepšie spávať s niekým koho poznáte ako s niekým cudzím :)
momentálne som sama a je mi fajn..ale zachvilku mi urcite začne chýbať niekto kto ma bude mať rád, ľúbiť, rozmaznávať :D a možem sa spýtať ako ste sa zoznámili so svojimi partnermi? :)

soffa

ja som nezazila ziaden rozchod,a to sa teraz nechvalim to je fakt;-)najprv som si nepotrebovala nikoho pripustit k telu,lebo mi to vyhovovalo,(moja povaha_)a teraz mam "uz" skoro 8 rokov toho isteho a nemenila by som

paupau

ked sa na to tak statisticky pozerám tak takmer každá z nás asi mala -

jedneho ktorého milovala

jedného ktorého mala viac ako kamarata ako priatela

a jedneho ktorého stale miluje (či už s nim je alebo nie je)

:D vzťahu su tak odlišne a komplikované ale v princípe sú všetky postavené na jednom - potrebujeme byť s niekým kto nás má rád, občas aj bez ohľadu na to, či zdieľame rovnake pocity alebo sú u niekoho o niečo silnejšie či slabšie......

Linguistics

Ale baby, ved ja si to naozaj vazim, ze je taky, aky je. Naozaj, on je ako z nejakeho filmu vystrihnuty :))
To, ze je to 'divne' som skor myslela na to, ze predsa mam milion chybiciek i ja, len on stale vidi iba to naj :) Tak len nech mu to dlho vydrzi :D
No a podtema - so ziadnym ex som sa tak daleko nedostala, bola som prilis mlada a nechcela som :P

jahodka123

Linguistics - divne ?? Čo by za to iné dali ! Divné by bolo, keby s tým prestal...
Našťastie mam takého aj ja doma, ale ja si to aspoň vážim...

lulu22

celkom zaujímavá téma, bibisa :D

môj prvý vzťah trval 2roky, rozchod-lebo si našiel inú.
druhý trval 3/4roka,prestal ma ľúbiť..
a tretí vydržal rok, toho som opustila ja, lebo som ho brala skôr ako len kamaráta.
Doteraz som s nimi dobrá kamarátka, keď potrebujeme, pomôžeme si, je to fajn byť za dobre s bývalým :) i keď zozačiatku to nebolo ľahké s tým, čo ma prestal ľúbiť, lebo som ešte asi dva roky po rozchode bola z neho mimo... :/
a momentálne mám len pár dňový "vzťah"..uvidíme :))

paupau, čo sa týka tvojej podtémy... musím povedať, že s tým, čo ma prestal ľúbiť a ja som ho milovala stále, tak som to ešte rok takto s ním ťahala.. v domnení, že sa ku mne vráti.. :D aká som bola hlúpa.. ale tak čo, aspon som si užila skvelý sex :D :)

User_37597

Linguistics
pokial je to len o tom ze si podla neho najkrajsia,......,......, atd tak to je super si myslim..
ani si nevies predstavit kolko zien by toto chcelo :)