som moc ziarliva

Príspevok v téme: som moc ziarliva
smutna6

Zdravim.. hm dost sa trapim pre moju ziarlivost.. ziarlim na priatela skoro pri v vsetkom, ked sa pozrie na nejaku peknu zenu vonku v TV, hocikde...som hotova neda mi to a hned mi je na figu...nehovorim ze ja som skareda no hned zacnem ziarlit a prejde ma to fakt len po dlhej dobe...keby bolo mozne sa odstahovat na inu planetu - len on a ja tak by som bola hadam najstastnejsia ... btf 21 r.

smutna6

smutna6

vsak on mi to dava na javo ze som pre neho najkrajsia ale asi mi je malo... ja to potrebujem stale pocut...:))

smutna6

Scotch

no to bola riadna trubica D: jasne netreba vnucovat nieco co ten druhy este nechce... a ked to nechcel nemal sa zasnubovat :)) naco sa ponahlat

Scotch

mam najradsej ludi, co vnucuju partnerom, co maju a co nemaju robit... poznam pary, v ktorych zena sa uz chcela zasnubit, tak ho buzerovala ze, kedy ju uz poziada, kedy kedy, co ju uz nepoziada konecne.. tak chlapec ju poziadal, aby bola spokojna, lebo ju lubi... no v zivote by som nechcela, aby ma frajer poziadal o ruku, preto, lebo som to chcela a buzerovala som ho.. on to musi chciet sam.. a tak isto nebudem mu vraviet, ze mam byt pre neho najkrajsia na svete, tak nech sa tak sprava.. on to tak musi citit sam.. nechapem, co ho nenechas napokoji, nech si robi co chce... ja tomu mojmu dam volnost, ale vzdy aj tak zavola von mna alebo ked je s kamosmi tak rychlo sa vrati ku mne, pretoze on to tak chce, pretoze mu je so mnou dobre.. a nie preto, ze budem robit sceny, ze je vonku s kamaratmi (a tym nemyslim len chalanov ale aj dievcata) tak pride, aby mi spravil po voli...to by som ani nechcela.. si ako taka stihacka..

smutna6

no mozno bezdovodne ktovie, skor akokedy... my si potrpime na malickostiach no co milujeme sa zereme sa :D a dakujem velice ;)

smutna6

talentmania

isteze s mojim vsak sme si to vydiskutovali... aj on takisto na kadeco ziarli... vsak a ja som vam niektorym nedala za pravdu ces povedat ? :) dala... ale kazdy sme iny... kazdy to chceme podla seba :)

talentmania

FUUU ale ste toho popisali xi xi.Chcela by som len vediet co by na tieto tvoje a nase prispevky povedal tvoj priatel ci by nadrzal stranu tebe ze ako mudro to tu opisujes a tak to ma byt alebo by suhlasil s nasim nazorom.

smutna6

nie naco by som krista obzeral niekoho v televizore ked mozem teba dava to vyznam ? - toto mi priatel povedal akurat a este ine veci a ze sa nemam trapit atd... krasne... a vobec ma za to vsetko nebere ako stihacku lebo on je podobny ;) musim mu viacej verit :))

smutna6

Excita

heh vraj ja si myslim ze nerobim chyby :D jasne ze ich robim kazdy ich robi... ach

a v ostatnom mas pravdu..neboj ja som sebakriticka....

aj tebe pekny den..a diiik nieco som si z toho zobrala a taktiez nie som dieta ... nato aby si nieco mohla taketo napisat by si ma musela poznat :))) pa