som moc ziarliva

Príspevok v téme: som moc ziarliva
smutna6

Zdravim.. hm dost sa trapim pre moju ziarlivost.. ziarlim na priatela skoro pri v vsetkom, ked sa pozrie na nejaku peknu zenu vonku v TV, hocikde...som hotova neda mi to a hned mi je na figu...nehovorim ze ja som skareda no hned zacnem ziarlit a prejde ma to fakt len po dlhej dobe...keby bolo mozne sa odstahovat na inu planetu - len on a ja tak by som bola hadam najstastnejsia ... btf 21 r.

smutna6

Excita

ani jeden by to nespravil pre zenu co pre teba keby je taka ako ja ??? ved jemu to az tak nevadi len to mu vadi mi povedal ze si namyslam...

vsak on mi vyrobi sam darceky ja nepotrebujem nieco co mi kupi... vie nadherne kreslit mam od neho mnoho obrazkov dokonca aj mna namaloval... dava mi to pocitit... sperky nepotrebujem viac ma potesi ked nieco pre mna spravi a ked sa obetuje ako by mi mal nieco kupovat....

nefinka

vieš smutná, teraz vám to vaše vzťahové vákuum možno vyhovuje...ale úprimne, ty máš 21 rokov on asi nie o moc viac. obaja ste mladí a predpoklad, že vám takéto vákuum bude vyhovovať naveky je dosť minimálne.

úprimne ti želám, nech vám to vyjde, lebo keď nie, a ty alebo on potom z tejto vašej utopickej rozprávky precitnete do reality, kde nebudete mať pomaly žiadnych kamaratov, bude ten pad do skutočného života riadne tvrdy.

smutna6

achjaj.... asi ma vsetci dobre poznate....:))) ked pisete ze som taka hentaka... sme na fore predsa, ako mozete sudit cloveka ?

Excita :

si tvrdis hento : "No smutna, nechcem byt zla, ale banality rozoberas jedine ty. A zavazne fakty a vseobecne platne pravdy prehliadas."

vsak mne je jendo co napriklad pre teba plati ako vseobecna platna pravda... mne vseob. veci su ukradnute... ja si zijem podla seba nie podla inych. to ziadam aj od partnera nech sa vieme zhodovat

Excita

A suhlas so Scotch. Ja som tiez romanticka a co?
Neobmedzujem svojho partnera a urcite aj prave vdaka tomu dostanem kedykolvek aj za bezneho vsedneho dna kyticu ruzi. Naposledy som za splnu mesiaca na specialnom mieste dostala nausnicky. :)To je vcelku romanticke, co povies smutna? A podla toho, ako poznam muzov, ani jeden by nieco take neurobil pre zenu, ktora ho tak kontroluje a chce ovladat este aj jeho myslienky ako to robis ty.
Ja si to neviem ani len predstavit, ze by som niekoho, koho milujem, drzala pri seba takym sposobom ako ty. To sa musi ci uz zene alebo muzovi zakonite zhnusit. Je to len otazka casu.

Scotch

sak som ti nic nepovedala, co riesis? iba som pisala, ze aj ja som velka romanticka.. a ze nie som chorobne ziarliva.. a dokazem spolu s priatelom ohodnotit peknu zenu, ked sa mu paci.

o5dvanast

smutná a ...., pozeráte príliš veľa telenoviel ale takto to v živote nechodí...
Vieš ako sa hovorí človek mieni a Pán Boh mení, aby ti nespadol hrebienok, keď medzi vás dvoch príde niekto, čo nie je až taká romantická ako ty, taká atraktívna ale bude jednoducho len v pohode...sebavedomá a vedomá si svojich kvalít naozaj nielen akože...

....

Excita
a kde je napisane, ze nie krasne zeny, ktore by boli v konatkte s tym muzm by sa mu pacili...to nevies ze jedna zena sa moze pacit napr 10 chalanom a jedenasty nebude chapat, co na nej ti 10 vidia?

Scotch

,,,verit znamena aj preverovat"? tak bud veris, alebo neveris a musis preverovat..
dievca, ty s takymito nazormi..nechcem byt hnusna, ale mozno by ti tieto tvoje problemy pomohol vyriesit psycholog.. tot moja rada, neber to v zlom..

....

Scotch
-vidis toto nepochopim..preco to niekomu vadi?? ja som Ti nic nenapisala, ze inak beries zivot, ze je to zly nazor. v zivote by som si take nieco nedovolila tvardit. Kazdy zijeme tak ako nam vyhovuje, kazdy mame iny rebriceok hodnot, ine priority.

viem, ze takato ziarlivost je znicujuca a tiez som s tym uz vela krat bojovala ale jednoducho si myslim, ze je to charakterova vlastnost, ktora sa neda zmenit (myslim, ze to mam v genoch a asi aj viem po kom). a udajne ziarlivost sa neda nikdy vylecit, len ztlmit!

smutna6

Excita

hej moze to byt kludne to "vztahove vákuum" a co nam to vyhovuje no ja to mozno este viac prehanam... sme sa nasli no sme si v tomto ale aj v inych veciach dost podobny... celkovo je nas vztah uplne super... az na tieto veci co mi vadia ale dufam ze to prejde... a moze zato aj moja nedovera k ludom...

ano obcas si skocim na jeho fb on taktiez verit znamena aj preverovat no mobil mu nekontrolujem... no ci sa vezmeme je malo pravdepodobne... mozno tak o desat rokof :D