Je panic

Príspevok v téme: Je panic
jennie

ahojte..mam problem. zacala som sa steratavat s kamaratom na priek tomu ze mam vztah. proste som sa do neho zamilovala. strasne ma pritahuje ako chlap ale nespala som s nim lebo je tu hacik a to ze je stale panic a ma 24 rokov. ja panna nie som uz davno a on chce prist o panenstvo so mnou aj napriek tomu ze toho boji. poradte co mam robit. mam to urobit alebo nie??

smajlik

chcem nejaku radu..stretavam sa s jednym kamaratom,aj by bolo medzi nami nieco viac,len som sa dozvedela nedavno od neho,ze je este panic,chcela by som vediet ako to mam vlastne riesit,lebo som nebola este v takejto situacii..dakujem

vevericka

podla mna si sa do toho druheho mozno zamilovala, ale zamilovanost nie je laska..pritahuej ta ako chlap , chemicky ti sedi, ale ked potom pride k necomu blizsiemu sa iba sklames, saklmes aj jeho a toho terajsieho priatela, nezacinaj si snim vobec..

vevericka

podla mna si sa do toho druheho mozno zamilovala, ale zamilovanost nie je laska..pritahuej ta ako chlap , chemicky ti sedi, ale ked potom pride k necomu blizsiemu sa iba sklames, saklmes aj jeho a toho terajsieho priatela, nezacinaj si snim vobec..

Mnaporazi

No mňa s teba drbne dievča...verejne na fóre sa pýtaš, či to máš s ním spraviť, alebo nie?? Na smiech dievča na smiech! :D

talentmania

Ja to chapem takto.Jennie skor mozno ide o teba lebo pises ze ho milujes.Podla mna ta trapi to ze ty ho lubis ale nemozes byt s nim teda mozes ale nepacilo by sa to tvojim rodicom a tvojmu okoliu.Tak preto nevies ze co mas robit ci ist za svojim stastim alebo to nechat radsej tak.Ak to tak nieje tak potom presne tak ako ti to tu kazdy radi ved ma len 24 rokov tak nemusi byt panic navzdy.A tym ze by si sa s nim len tak vyspala a potom ho nechala tak by si ho asi ranila viac ak by on sam od toho cakal nieco viac ako len ten sex!

jingles

a to čo tu akože riešiš? tváriš sa že s jedným máš vzťah a chceš s ním byť a druhého ľúbiš no chceš s ním len sex preto že to chce on? tak ked už nebudeš mať ty výčitky svedomia tak ako to chceš obom vysvetliť jednemu prečo si ho podviedla a druhému prečo si sa s ním až vyspala? mne to príde pritiahnute za vlasy ked mas vztah a si v nom spojna tak hraj poslusnu a ked nie tak sa najprv rozid a potom si ries nieco s niekym inym a je absolútne jedno ci je biely fialovy cierny bezruky abo neviem aky nevera to bude aj tak aj ked zo sucitu zrejme

Carie

"Si zakomplexovaný panic alebo stratená existencia, škaredý, rapavý, hluchý, postihnutý...? Ohlás sa! Pomôže ti Jennie - charita, zbaví ťa panictva úplne zdarma!"

talentmania

o5dvanast tebe je co o akom zatracovani tu hovoris?Ja som jej nic take nepisala.Len si myslim ze ked ho miluje ale aj tak uz teraz vie ze s nim nebude tak asi sa pytam ze preco asi but koli tomu ze jej to jej rodicia asi nedovoplia ako npisala alebo ze nechce niekomu ublizit

jennie

viete on ma problemy s recou a ked niekomu povie ze nepocuje vsetci na neho cumia ako z inej planety. ved handicapovami ludia tu boli a budu. on nemoze za to ze sa mu to stalo urazom ked bol maly. mate vsetci pravdu asi to neurobim lebo nechcem mu zbytocne ublizit a mat potom vycitky voci nemu nie koli mne. asi sa len zbytocne namotam a bude to len a len horsie